monster-notebook-cagri-merkezi-numarasi

Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Monster Notebook çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Monster Notebook müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Monster Notebook şikayet hattına erişebilirsiniz. Monster Notebook müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş olan tamamen Türk dizüstü bilgisayar firmasıdır. Monster’in ürettiği dizüstü bilgisayarlar yüksek performans sunan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlara oyuncu notebook’u da denilmektedir. Monster’in Türkçe karşılığı canavar anlamına gelmektedir. Performans açısından ses getirmiş bir üreticidir.

Monster, ürettiği dizüstü bilgisayarları genel olarak iki kategoriye ayırmaktadır. Bu kategoriler; oyuncu serisi ve iş istasyonları serisidir. Dünya’nın en tanınan ve en kaliteli bilgisayar bileşen üreticileriyle ortak çalışan Monster’in bazı anlaşmalı çalıştığı firmalar şunlardır; Intel, Seagate, Kingston, Microsoft ve Nvidia. Sunduğu yüksek performansa göre piyasadaki diğer dizüstü bilgisayarlara göre fiyatları açısından ekonomi dostudur.

Monster Notebook Çağrı Merkezi Numarası

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, üst seviyede yazılımlara sahip harika el bilgisayarları üreterek müşterilerine en iyi hizmeti veren Monster Notebook, çağrı merkezleriyle işlerinizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutmayı hedef edindiğimizden, Monster çağrı merkezi olarak anında ulaşılabilirlik sağlıyoruz. Aklınızda kalan tüm soruların cevaplandırılması ve edinmek istediğiniz tüm bilgilere bir telefon kadar uzağınızdayız.

Monster Notebook Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerinde yer alan temsilcilerimiz, sizlerin soruları için telefonun başında olacaklar. Bizlere iletmek istediğiniz ne varsa, talep, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için, yaşadığınız ya da olası sorunlarda bizleri arayabilirsiniz. Pazartesi ve cumartesi günleri, saat 09.00 ile 18.00 arasında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 0850 255 11 11 numaralı telefonlarımızdan bizleri arayabilir, destek için talepte bulunabilirsiniz. Hatlarımızın yoğun olduğu durumlarda, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle iletişim sağlayacak, sorunlarınız için yardımcı olacaktır.

Monster Notebook Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yukarıda da belirtildiği üzere,  müşteri hizmetlerimize direkt bağlanabilirsiniz. Aradığınız en iyi bilgisayarlar için her türlü bilgiye anında erişim sağlıyoruz. Teknik aksaklıklara fırsat vermeden, sizlerle direkt iletişime geçiyoruz. Bunun için müşteri temsilcilerimizle telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor olacağız.

Monster Notebook Şikayet Hattı

Monster çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz dışında bir de şikayet hattımız mevcuttur. Yaşadığınız sıkıntılarda ya da herhangi bir sorunda, şikâyetleriniz için de her zaman buradayız ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Tüm bunlara ek olarak bir de internet adresimizle bizlere erişebilirsiniz. http://www.monsternotebook.com.tr adresimizden de, mesaj gönderebilir, görüşlerinizi, sorularınızı ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Ayrıca, iş bilgisayarları, oyun bilgisayarları gibi her tür diz üstü bilgisayarları inceleyebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Oyun vs. gibi bilgisayar donanımlarına göz atabilirsiniz. Mağazalarımızın adreslerine ulaşabilirsiniz. Teknik servislerimizin yerini, numarasını ve hangi saatlerde çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Kaliteli, güvenilir ve beklentileri en üst seviyede karşılamakta Monster ailesi olarak öncüyüz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, bizim önceliklerimizdendir. Monster Notebook olarak, gerek çağrı merkezimiz ve müşteri temsilcilerimizle, gerekse web adresimizle siz müşterilerimize her tür hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Monster’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Monster’in internet sitesinden yapmış olduğunuz siparişler hakkında tüm bilgilere sahip olabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, Monster mağazasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 26 04

Arama Terimleri: monster notebook iletişim bilgileri, monster notebook telefon no, monster notebook irtibat tel, monster notebook canlı destek, monster notebook müşteri temsilcisi, monster notebook şikayet hattı, monster notebook müşteri hizmetleri numarası, monster notebook çağrı merkezi numarası, monster notebook iletişim numarası, monster notebook çağrı merkezi, monster notebook müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap