aktif-bank-cagri-merkezi-numarasi

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif Bank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aktif Bank şikayet hattına erişebilirsiniz. Aktif Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aktif Bank, Çalık Holding grubuna bağlı olarak 1999 yılında kurulmuş, 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren ülkemizin özel sermayeli bir bankasıdır. Her geçen gün büyüyen bir banka olan Aktif Bank’ın müşterileri her geçtiğimiz gün artmaktadır.

Aktif Bank Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en yeni ve en akıllı bankası sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Aktif Bank adının hakkını vererek müşterinin olduğu her alanda olmuş ve olmaya da devam ediyor. Klasik bankalar genellikle bünyesinde para döndürerek müşterilerine çok az bir faiz verirken bu banka müşterilerinin memnun olacağı değerlerde faiz uygulamaktadır. Bankanın en önem verdiği konu ise müşteri memnuniyeti konusudur. Hızla gelişmekte olan banka bu gelişimin ana kaynağının müşteri memnuniyeti olduğunun farkındadır. Bu yüzden attığı tüm adımları müşteri memnuniyetini sağlama adına sizler için atmaktadır. Sizlerin ulaşıp rahatça sorunlarınızı iletebileceğiniz bir çağrı merkezi kurmuştur. Çağrı merkezini aradığınızda sizleri birbirinden değerli çağrı merkezi yetkilileri karşılayacaktır.      0212 340 8000 numarası sizleri çağrı merkezi yetkililerine ulaştırır.

Aktif Bank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri memnuniyetine en çok önem veren bankalardan biri olan Aktif Bank yine adının hakkını vererek harekete geçmiştir. Hayatın her alanında yanınızda olan banka olmaktan gurur duyan bu banka sizlerin ilgisini de her geçen gün daha fazla hissetmektedir. Tercih edilmenin hızla arttığı bir dönemde daha çok müşteri olması kadar doğal bir durum yoktur. Daha çok müşteri de beraberinde daha çok oluşabilecek muhtemel sorun denklemini getirmektedir. Bu denklemi bir sonuca bağlamak isteyen banka işin içine müşteri hizmetlerini katmıştır. Müşteri hizmetleri numarası açarak sizlerin sorunlarını hızla çözmek hedeflenmiştir. 0850 724 30 50 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sorunlarınızın hızla çözülmesini isteyebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetine çok fazla önem veren banka olan Aktif Bank’ın herhangi bir direk bağlanma numarası yoktur çünkü buna ihtiyaç da yoktur. Bankanın müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda sizi direk müşteri hizmetleri yetkilileri karşılayacak ve tüm sorunlarınızın çözümü için gerekli gayreti göstereceklerdir. Sizi direk müşteri hizmetleri yetkilileri görüştüren bu bankada diğer firmalar gibi uzun bekleyişler yaşanmaz, sorunlar hızla çözülür ve biter size yük olmaktan çıkar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aktif Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aktif Bank; bireysel, kurumsal, özel bankacılık ve yatırım alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. En çok tanınan yönü ile Passolig kartlarının yönetimi ve idaresi Aktif Bank’tadır. Kurumsal ve bireysel olarak tüm bankacılık işlemlerinizi sağlayabileceğiniz Aktif Bank’ta; kredi kartları, size özel krediler, sigortacılık hizmetleri gibi faaliyetler hızla sürmektedir.

Aktif Bank Şikayet Hattı

Aktif Bank için müşterilerinin görüşleri her zaman çok değerlidir. Bu nedenle tüm şikayetlerinizi lütfen bankaya iletin. Banka bu şikayetlerinizi değerlendirerek en doğru hizmeti vermenin peşindedir. Unutmayın banka bilmediği bir sorunu çözemez. Şikayetlerinizi tüm iletişim numaralarından bankaya iletebilirsiniz. Ayrıca şikayetlerinizi iletisim@aktifbank.com e-posta adresinden de kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aktif Bank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Aktif Bank üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kayıp çalıntı bildiriminde bulunabilir, başvurular yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden Aktif Bank’a bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aktif Bank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aktif Bank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 724 30 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aktif Bank çağrı merkezi numarasına 0850 724 30 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Aktif Bank iletişim bilgileri, Aktif Bank telefon no, Aktif Bank irtibat tel, Aktif Bank canlı destek, Aktif Bank müşteri temsilcisi, Aktif Bank şikayet hattı, Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası, Aktif Bank çağrı merkezi numarası, Aktif Bank iletişim numarası, Aktif Bank çağrı merkezi, Aktif Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. yeliz yıldırım 11 Eylül 2017

Yorum Yap