Vakıf Taşdelen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Taşdelen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vakıf Taşdelen şikayet hattına erişebilirsiniz. Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Çağrı Merkezi Numarası

İlgili markanın kaliteli ve gelişmiş bir hizmet statüsü bulunuyor. Doğal kaynak suyu alanında sunmuş olduğu hizmetlerle İstanbul’un en kaliteli damacana su hizmetlerini sunuyor. Firmayla iletişime geçmek için 444 25 15 telefon numarasını tuşlamanız son derece yeterli olacaktır. Bu numara üzerinden sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Bunun yanında ilgili firmanın web sitesi üzerinden de online olarak sipariş talebinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temiz su içmenin ve kullanmanın önemi günümüzde yadsınamayacak derecede büyüktür. Vakıf Taşdelen su firması sizlere en kaliteli arıtılmış su hizmetlerini sunuyor. Böylelikle tertemiz içme sularına kavuşmuş oluyorsunuz. Temiz su içmek günümüzde böbrek sağlığı açısından oldukça önemlidir. İlgili markanın damacana su ürünlerinin hepsi profesyonel arıtma cihazlarında işleniyor. Bu sebeple gönül rahatlığıyla su siparişi verebilirsiniz.

Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarası 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili firmanın çağrı merkezi numarası 444 25 15 şeklindedir. Numarayı tuşladıktan sonra firmanın müşteri hizmetleri santraliyle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle siparişlerinizi bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın merkez bölgesi İstanbul/ Çekmeköy bölgesinde bulunuyor. Firmanın ürünleri şu şekilde sıralanabilir;

  • 15 litre cam damacana
  • 19 litre damacana
  • 4 litre x 4 cam şişe su
  • Premium cam şişe su
  • Bardak su

Vakıf Taşdelen Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Temiz su alanında göstermiş olduğu hizmet faaliyetleriyle adından sıklıkla söz ettiren ilgili firma hizmet sahasını her geçen gün genişletiyor. Firmanın müşteri hizmetleriyle bağlantı kurmak istiyorsanız 444 25 15 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Firmanın günümüzde 800.000 metrekarelik tesis alanı bulunuyor. Doğal kaynak suyu imalatında oldukça etkili hizmetler sunuyor. Kurumsal satış sözleşmesine uygun hareket eden firmanın birçok bayisi bulunuyor. Firmanın kendi web sitesi üzerinden firmaya abone olabilirsiniz.

Firmaya abone olduktan sonra işyerinize özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle daha karlı damacana su alışverişlerinde bulunabilme imkanına sahip olursunuz. Firmanın günümüzde mobil cihazlara uyumluluk gösteren hem Google Play Store hem de Apple Store uygulamaları bulunuyor.

Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri numarası 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili firmayla direkt olarak bağlantı kurmak istiyorsanız 444 25 15 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Numarayı tuşladıktan sonra ilgili firmayla doğrudan bağlantı kurabilir, böylelikle daha kapsamlı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Lezzetli ve doğal sular içmek istiyorsanız ilgili firmanın ürünlerini tercih edebilir, böylelikle tertemiz su içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Firmanın ürünlerinin en önemli özelliği lezzet ödülüne sahip olmasıdır.

Lezzet ödülüne sahip olan ilgili firma oldukça geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. İlgili firma suları farklı kaynaklardan sağlamak yerine tek bir kaynak üzerinden müşterilerine ulaştırma olanağını sunar.

Vakıf Taşdelen müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Şikayet Hattı

Kurulduğu günden bu yana ilgili firma objektif yapısıyla her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir. İlgili firmanın müşterileri için oluşturmuş olduğu 24 saat aktif şikayet hattı hizmeti bulunuyor. Eğer ki bir konu hakkında mağdur edildiğinizi düşüyorsanız yapmanız gereken tek şey 444 25 15 numaralarını tuşlamaktır. Numarayı aradıktan sonra saniyeler içinde ilgili firmanın şikayet hattı santraliyle iletişime geçmiş olacaksınız. İletişime geçtikten sonra bütün şikayetlerinizi çağrı personellerine iletebilirsiniz.

Çağrı birimi personelleri şikayet taleplerinizi not alarak değerlendirme aşamasına sokacaktır. Şikayetlerinizin değerlendirme aşaması sonuçlandıktan sonra e-posta yoluyla veya SMS yoluyla şikayetinizin durumu bildirilecektir. Şikayetlerinizin sonuçlanması ortalama olarak 3 iş günü sürmektedir. 3 iş günü içerisinde şikayetlerinizin durumu iletişim kanalları aracılığıyla sizlere iletilir. Eğer ki şikayetinizin sonucundan memnun kalmazsanız ilgili firma sizlere tekrar şikayet edebilme olanağını sunuyor. Böylelikle müşterilerine geniş standartlarda hizmetler verdiğini kanıtlamış oluyor.

Vakıf Taşdelen şikayet hattı 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vakıf Taşdelen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vakıf Taşdelen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vakıf Taşdelen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 25 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarasına 444 25 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TAŞDELEN SU VE İÇECEK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Taşdelen Mah. Taşdelen Cad. No:24/1 Taşdelen / Çekmeköy – İstanbul
Telefon : 444 25 15

Arama Terimleri: Vakıf Taşdelen iletişim bilgileri, Vakıf Taşdelen telefon no, Vakıf Taşdelen irtibat tel, Vakıf Taşdelen canlı destek, Vakıf Taşdelen müşteri temsilcisi

One Response

  1. Seyit CINDIK 11 Mayıs 2023

Yorum Yap