Nettech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nettech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nettech çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nettech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nettech şikayet hattına erişebilirsiniz. Nettech müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nettech Çağrı Merkezi Numarası

Nettech markası ülkemizin birçok ilinde bulunan teknoloji mağazaları kapsamında müşterilerine teknolojik cihazlar satmaktadır. Markaya ait mağazalar içerisinde dünyaca ünlü, kendini teknolojik cihazlar alanında oldukça iyi biçimde kanıtlamış markalar bulunmaktadır. Bu markalardan bazıları şu şekildedir; Philips, Samsung, Apple, Huawei, Oppo, Sony, LG, Htc, Casper, Lenovo ve Asus gibi markalar kendilerini tüm dünya kullanıcılarına kanıtlamış markalardan yalnızca birkaçıdır.

Firmaya ait mağazalar içerisinde tüm bu markalara ait ürünler bulunmakta ve belirli dönemlerde kampanyalar eşliğinde satışa sunulmaktadır. Mağazalar içerisinde, bluetooth kulaklık modellerinden, speaker ürünlerine kadar, HDMI kablo modellerinden hafıza kartlarına kadar tüm yardımcı aletlerin satışı yapılmaktadır. Teknolojik cihaz aksesuarlarının yanı sıra cihaz bakımı yapabilmek adına mağazalar içerisinde teknik servis ekipleri de yer almaktadır. Alanında oldukça uzman ve deneyimli teknik servis çalışanları sayesinde, cihazlarda yaşanan herhangi bir sorun kısa süre içerisinde giderilmiş olacaktır.

Markaya ait mağazalardan hangisine gidilirse gidilsin gerek aksesuar anlamında gerekse servis alanında oldukça tatmin edilmiş olunacaktır. Ülkemizde oldukça geniş bir müşteri kitlesi olan markaya ait çağrı merkezi numarası üzerinden de yetkili kişiler ile iletişime geçmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken WhatsApp irtibat numarası olan 0546 546 16 66 numarasına mesaj atmak olacaktır.

Nettech çağrı merkezi numarası 0850 466 11 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nettech Müşteri Hizmetleri Numarası

Markaya ait mağazaların merkezi Bursa Nilüfer’de bulunan mağaza olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla WhatsApp irtibat numarasının yanında müşteri hizmetleri numarası üzerinden de yetkili kişilerle iletişime geçebilmek için 0850 466 11 77 numarasını aramak yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri alanında oldukça uzman ve iletişim yönü güçlü kişilerden oluştuğundan, kısa süre içerisinde görüşülmek istenilen konu bir sonuca bağlanacaktır.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra doğrudan mağazalara giderek de gerekli tüm bilgiler alınabilmektedir. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin değişim veya iade gibi süreçlerinde de doğrudan mağazaya gidilmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetleri numarası ve Whatsapp irtibat numarasının yanı sıra marka yetkilileri ile görüşebilmek için elektronik posta yolunu kullanmak mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken destek@nettechstore.com adresine mail atmak olacaktır. Atılacak olan bu mailde konu başlığına, iletişime geçilecek olan sebebin ne odluğu hakkında kısa bir ifade bulunmalıdır.

Nettech müşteri hizmetleri numarası 0850 466 11 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nettech Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markayla iletişime geçileceği esnada müşteri hizmetlerine direkt bağlanma fırsatı ile görüşme gerçekleştirilmek isteniliyor ise bunun için yapılması gereken birkaç faktör bulunmaktadır. Bunlardan ilki müşteri hizmetleri numarası olan 0850 466 11 77 numarasını aradıktan sonra 1154 dahili numarasını ardından tuşlamaktır. Direkt bağlanma fırsatı ile iletişime geçebilmek için yapılabilecek olan faktörlerden bir diğeri ise görüşülecek olan konunun ne olduğu hakkında açık ve net bilgi sahibi olunması gerektiğidir. Bu sayede arama esnasında ilgili konu kapsamında tuşlama yapılabilmektedir. Yapılacak olan tuşlama ile kısa süre içerisinde müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirilebilmektedir.

Nettech müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 466 11 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nettech Şikayet Hattı

Mağazalardan alınan ürün her ne olursa olsun ufak bir sorun yaşanması durumunda anında şikayet hattı üzerinden bu durum bildirilebilmektedir. Mağazaya ait doğrudan bir şikayet hattı bulunmasa da WhatsApp irtibat hattı ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de doğrudan şikayet bildirilecek olan durum iletilebilmektedir. Ayrıca mail adresine mail atarak da şikayet hali bildirilebilmektedir. Şikayeti bildirilen durum her ne olursa olsun marka yetkilileri kısa süre içerisinde durumu olumlu bir sonuca kavuşturabilmek için çaba gösterecek ve müşterilerine kısa süre içerisinde durumun güncel hali hakkında bir geri dönüş yapacaklardır. Bu aşamaya gelebilmek için yapılması gereken yalnızca iletişim numara ve adresleri üzerinden markayla görüşme gerçekleştirmek olacaktır. Şikayet bildirebilmek için doğrudan mağazalara gidilebileceği de unutulmamalıdır.

Nettech şikayet hattı 0850 466 11 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nettech müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nettech şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nettech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 466 11 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nettech çağrı merkezi numarasına 0850 466 11 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Nettel İletişim Gıda Elektronik Tekstil İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Adres : Alaaddinbey Mah. 70. Sok. No.14/A Nilüfer / Bursa / Türkiye
E-Posta : destek@nettechstore.com
Telefon : 0850 466 11 77

Arama Terimleri: Nettech iletişim bilgileri, Nettech telefon no, Nettech irtibat tel, Nettech canlı destek, Nettech müşteri temsilcisi

Yorum Yap