Netcity Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netcity Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netcity çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Netcity müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Netcity şikayet hattına erişebilirsiniz. Netcity müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Netcity Çağrı Merkezi Numarası

Netcity, Kahramanmaraş’ta kablosuz internet sağlayıcı hizmetleri sunan bir firmadır. Roket gibi internet misyonu ile en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı kablosuz interneti hizmetlerini tüm Kahramanmaraş’a sunmaktadır. Firma yüksek kalitede internet bağlantısı ile müşterilerinin bilgisayarlarını direkt olarak dünyanın en büyük iletişim ve bilgi ağına bağlamalarını sağlamaktadır. Firma internet kullanıcılarına en yüksek hızlı ve kapasiteli internet erişimi deneyimi yaşama olanağı sunmaktadır. Firma bünyesindeki teknik destek ekibi ile 365 gün teknik hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin her ihtiyaçlarına anında cevap veren ve desteklerini sunan müşteri temsilcilerine ulaşmak, firma tarafından sağlanan internet hizmetlerinden yararlanmak veya bilgi almak için haftanın 7 günü 08.00 – 00.00 saatleri arasında 0850 650 30 00 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. destek@netcity.com.tr e-posta adresi üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz.

Netcity çağrı merkezi numarası 0850 650 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Netcity Müşteri Hizmetleri Numarası

Taahhüt ve kota sınırlaması olmaksızın Gümüş, Altın ve Platin olmak üzere 3 ayrı internet paketi bulunmaktadır. Bütçenize uygun ve istediğiniz hıza sahip paketi seçebilirsiniz. Ayrıca toplu konutlar için yapılan internet hizmetleri başvurularında ücretsiz kurulum avantajından yararlanabilirsiniz. Kahramanmaraş’ta her ilçeye hizmet veren firma en yüksek kalitede en hızlı kablosuz interneti kullanıcılarına sunmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak, abone olmak ve destek talep etmek için yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanarak müşteri iletişim merkezine ulaşabilirsiniz.

Netcity müşteri hizmetleri numarası 0850 650 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Netcity Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firma müşteri iletişim merkezi hizmetleri ile de tüm süreçler boyunca müşterilerine desteklerini sunmakradır. Sizler de yüksek hızda en uygun fiyatlı kablosuz internete sahip olmak isterseniz firmaya aboone olabilirsiniz. 0850 650 30 00 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Netcity müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 650 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Netcity Şikayet Hattı

Firmaya ait müşteri iletişim merkezi haftanın 7 günü 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Firmanın sunduğu hizmetler ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olduğunda 0850 650 30 00 numaralı müşteri iletişim merkezini arayabilir şikayetlerinizi ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri iletişim merkezine iletilen şikayetler online ortamda kayıt altına alınmakta ve sonuçlanıncaya kadar takip edilmektedir.

Netcity şikayet hattı 0850 650 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Netcity müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Netcity şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Netcity Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 650 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Netcity çağrı merkezi numarasına 0850 650 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Netcity A.Ş.
Adres : Akif İnan Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı, Egemen Apt. No: 21/C Onikişubat/Kahramanmaraş
E-Posta : destek@netcity.com.tr
Telefon : 0850 650 30 00

Arama Terimleri: Netcity iletişim bilgileri, Netcity telefon no, Netcity irtibat tel, Netcity canlı destek, Netcity müşteri temsilcisi, Netcity şikayet hattı, Netcity müşteri hizmetleri numarası, Netcity çağrı merkezi numarası, Netcity iletişim numarası, Netcity çağrı merkezi, Netcity müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Salih 30 Temmuz 2023

Yorum Yap