1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde 1Tarz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0552 231 09 29 1Tarz ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

1Tarz Müşteri Hizmetleri Numarası

1Tarz trend ve moda olduğu gibi teknolojiyi takip eden bir yapıda olması, sezon trendlerini müşterilerin özgün tasarımlar halinde ulaşması imkânı veriyor. Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip olan 1tarz, moda ürünleri en uygun fiyatlara müşterileri için sunmaktadır.

İddialı olduğu gibi bütçe dostu ürünler, yine sizin 1Tarz kullanıcıları için en uygun olan fiyata, merkezi ve çabuk ulaşılabilir lokasyonlardaki mağazalarında satışa sunulmaktadır. Modanın öncüsü olarak görülen trendlerin, çeşitli estetik sahibi desen, çizgi ve tasarımlarla açığa çıkan koleksiyonlar, günün gereksinim ve temasına bağlı olarak giyinmek isteyen herkes için 1tarz istenilen tarzı kişiye yansıtabileceği garantisini vermektedir. 1tarz, kendisini ziyaret eden müşterilerine her gelişte yeni ürünler ve yeni tasarımlar görüleceği yönünde bir iddiası olan 1tarz, Geniş ürün yelpazesi ile müşterileri için trendleri takip eden 1tarz, modanın akışına göre ürün yelpazesini geliştiren ve değiştiren, aynı şekilde tarzından da ödün vermeyen, kendine güvenen kadınların gündüz ya da gece giyimi fark etmeksizin dolaplarında esecek olan değişim ve moda akımını gözler önüne seriyor. Koleksiyonlarında özgün tasarımların hayat bulduğu ve estetik çizgilerin izlendiği ürünleri ile 1tarz istenilen tarzın yakalanacağı nadir giyim mağazalarından biri olma niteliği taşımaktadır. Dünya standartlarına yeni bir bakış açısı getiren kurumsal oluşumu ile sektörün içinde büyük markalar ile birlikte anılan 1tarz’ın ana amacı, iş hayatında, özel kokteyllerde, tatilde, genel olarak modern ve stilinden ödün vermeyen estetik şehirli kadının olduğu her alanda ona gereken etkili tarzı yansıtmaktır. 1tarz enerji saçan modelleri ile kadınlara hitap ettiği kadar erkek ve çocuk giyim ürünleri ile de beyler ve çocukları da unutmadığını göstermektedir. Kendine özgü model anlayışı, dizaynları ile gündelik yaşamda hem şık formda görünmek ve hissetmek isteyenler için 1tarz gerekli desteği sağlamaktadır. Giyim konusundaki başarısı tescillenmiş ekibi ile hazırlanan modelleri, istenilen tarza ulaşmak için özenle sunulmaktadır. Diğer sezonlarından daha iyi bir şekilde hazırlanan yeni sezon ürünleri, göz alıcı canlı renklerin ve tonların özgürlüğü ve rahatlığı taşıması da 1tarz’ın tasarımlarında özellikle vurguladığı detaylardan biridir.

1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0552 231 09 29

1Tarz Mail Adresi
info@1tarz.com

Arama Terimleri: 1tarz çağrı merkezi, 1tarz iletişim, 1Tarz müşteri hizmetleri, 1tarz telefon numarası, 1tarz şikayet hattı, 1tarz müşteri hizmetleri numarası, 1tarz şikayet

Yorum Yap