mngkargo-cagri-merkezi-numarasi

MNG Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MNG Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

MNG Kargo, MNG Holding tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Filosunda kendi bünyesine ait kargo uçakları bulunmaktadır. Günümüzde 800’den fazla şube, 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, dünya genelinde 220 ülkeye taşımacılık hizmeti vermektedir. Günde ortalama 700 bin adrese hizmet veren kargo şirketidir.

2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getiren bir firma olarak oldukça büyümüştür. Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ile birlikte Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın alarak firmanı gelişimine katkı sağlamıştır.

Her geçen gün büyümesine devam eden firma geniş ağı ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır. Aynı zamanda kısa sürede en iyi hizmeti sağlama hedefiyle çıktığı yolda sürekli gelişerek kendini yenilemektedir. Karayolu ile 48 saatte teslim edilebilecek olan kargolara bir özellik olarak kısa sürede gönderim yapma olanağı sunmaktadır. Bu sebeple müşteri talebi üzerine havayolu ile 24 saat içerisinde teslimatı yapılabilmektedir. Bunun için fiyatlandırma ya da diğer bilgiler için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

MNG Kargo’nun hem 444’lü hem de 0850’lü çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, size en yakın şubenin adres ve telefon numarasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi de çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz.

Kargo hizmeti olarak hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet veren firma her kesimden insan tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata ve sağlam bir şekilde ulaştırma hedefiyle hareket eden firma günden güne gelişimine devam etmektedir. MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynamaya aday olan firma oldukça geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı hareket eden bir firmadır. Ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırma hedefi olan firma konumundadır. Güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam ederek müşterilerini en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla MNG Kargo’nun online iletişim formuna ulaşabilir, tüm bildirim ve şikayetlerinizi bu form aracılığıyla yapabilirsiniz.

MNG Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 06 06

444 06 06

Yukarıda verilen numaralar üzerinden iletişime geçerek görüş, öneri ve isteklerinizi iletebileceğiniz gibi kargo ile ilgili danışmak istediklerinizi sorabilirsiniz.

info@mngkargo.com.tr e posta adresine mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.

MNG Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: mng kargo iletişim bilgileri, mng kargo telefon no, mng kargo irtibat tel, mng kargo canlı destek, mng kargo müşteri temsilcisi, mng kargo şikayet hattı, mng kargo çağrı merkezi numarası, mng kargo müşteri hizmetleri numarası

61 Yorum

 1. sevgi ozay 24 Mayıs 2018
 2. dilek 6 Haziran 2018
 3. Cavide satılmıs 13 Haziran 2018
 4. binnur 27 Haziran 2018
 5. Songül Akdemir 5 Eylül 2018
 6. Havva 19 Mart 2019
 7. Didem 20 Mart 2019
 8. MELİSA 20 Mart 2019
 9. GAMZE SUBUTAY 26 Nisan 2019
 10. GÜL DEMİRBİLEK 25 Aralık 2019
 11. D.ay 4 Mart 2022

Yorum Yap