Kaybolan Çiçekler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları | Müşteri Hizmetleri
Kaybolan Çiçekler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Kaybolan Çiçekler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

FOX TV ekranlarında canlı olarak sabah kuşağında yayınlanan, İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu yaptığı ‘Kaybolan Çiçekler’ programı ocak ayından bu yana ekranlarda.

Türkiye’nin dört bir yanından hızlı ve uzman ekip kadrosuyla gelen kayıp çocuk vakalarına göre olayı en detaylı biçimde araştırıp, ihbarları göz önünde bulundurarak kaybolan çocukları bulup ailelerine kavuşturan İnci Ertuğrul, son zamanlarda başarısıyla ismini oldukça duyuruyor.

Kaybolan Çiçekler programının canlı yayın ihbar hattı ve WhatsApp üzerinden ihbar hattı numaraları bulunmaktadır. Video, ses kaydı, fotoğraf gibi belgelere sahipseniz Whatsapp ihbar hattını kullanarak bu bilgileri hızlıca ekibe ulaştırabilirsiniz. Ekranda kayıp ilanını gördüğünüz bir çocukla ilgili en ufak bilgiye bile sahipseniz bu ihbar hatlarından bildirebilir, kaybolan bir yakınınız var ise bu numaralardan yayın saati dışında bile olsa ihbarda bulunabilirsiniz.

Kaybolan Çiçekler programına katılım aşağıdaki numaralar aracılığıyla yapılmaktadır. Programın aktif bir e-posta adresi bulunmamaktadır.

Kaybolan Çiçekler İhbar Hattı ve Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 284 60 60

Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0530 05 05 155

Arama Terimleri: kaybolan çiçekler iletişim bilgileri, kaybolan çiçekler telefon no, kaybolan çiçekler irtibat tel, kaybolan çiçekler canlı destek, kaybolan çiçekler müşteri temsilcisi, kaybolan çiçekler şikayet hattı

45 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla