Modasevda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modasevda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modasevda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Modasevda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Modasevda şikayet hattına erişebilirsiniz. Modasevda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Modaseva Çağrı Merkezi Numarası

Modasevda kadın giyim markası ülkemizde özellikle tesettürlü kadınlar tarafından beğenilerek tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır. Markanın kendine ait vizyon ve misyonunun en temel özelliğini özel tasarımlar oluşturmaktadır. Marka bünyesinde satışa sunulmakta olan kıyafetler diğer pek çok üründen farklı olarak alanında tek olmaktadır. Bu sayede müşteriler kimsede bulunmayan kıyafetlere sahip olabilmektedir. Markaya ait tüm ürünlerin ana malzemesini kaliteli maddeler oluşturmaktadır. Bu maddelerin ürünlerde kullanımı aynı zamanda kıyafetlerin uzun vadede kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. İşte tam da bu sebepten ötürü markaya ait müşteri kitlesi oldukça geniştir.

Sezonun trend parçalarını kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile buluşturan bu giyim markası kısa sürede Türkiye’nin pek çok farklı yerinden sipariş alma fırsatını yakalamıştır. Marka bünyesinde satışa sunulan ürünler yalnızca kıyafetler ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra ayakkabı da marka bünyesinde müşterilerin satışına sunulmaktadır. Topuklu ayakkabılardan uzun çizmelere ve spor ayakkabılarına kadar pek çok farklı alternatif marka bünyesinde satışa sunulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra markaya ait internet sayfasında ve mağazalarda düzenli olarak indirimler yapılarak, müşterilerin uygun fiyatlar üzerinden kaliteli alışveriş yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bahsedilen tüm bu ayrıcalıklardan ötürü markaya ait geniş bir müşteri kitlesi oluştuğundan, markanın kendisine ait bir çağrı merkezi numarası edinmesi farz olmuştur. Markaya ait çağrı merkezi numarası 0505 991 59 50 şeklindedir.

Modasevda çağrı merkezi numarası 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Müşteri Hizmetleri Numarası

Giyim markasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasının mesai gün ve saatleri içerisinde aktif ve etkili biçimde görüşme gerçekleştirdiği bilinmektedir. Markaya ait resmi çalışma saatleri haftanın her günü 10:00- 19:00 şeklindedir. Müşteriler bu zaman aralıkları içerisinde diledikleri vakit çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilmektedirler. Müşteri temsilcileri alanında oldukça deneyimli ve iletişimi oldukça güçlü kişilerden oluştuğundan, müşterilerin görüşmek istedikleri konuları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaklardır. Markaya ait çağrı merkezi telefon numarasının yanı sıra müşteri hizmetleri ile görüşülebilecek olan mail adresi de bulunmaktadır. Müşteriler günün her vakti mail adresi üzerinden mağaza yetkililerine mail atabilmektedirler. Mağazaya ait resmi mail adresi, info@modasevda.com şeklindedir.

Modasevda müşteri hizmetleri numarası 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mağazaya ait çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile yapılacak olan görüşmelerin kalite standartları gereği kayıt altına alındığı bilinmelidir. Bunun yanı sıra müşteriler çoğu zaman direkt bağlanma olanağı üzerinden görüşmelerini gerçekleştirmek istemektedirler. Bu da müşterilerin sorunun kısa süre çözülmesini istediklerini göstermektedir. Direkt bağlanma ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşterilerin, arama esnasında müşteri temsilcileri tarafından istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir biçimde iletilmesi gerekmektedir. Bu sayede görüşülmek istenen konunun ne olduğu ve görüşme esnasında hangi yolun işlenmesi gerektiği hakkında fikir belirlenmiş olacaktır. Daha sonrasında ise kısa süre içerisinde görüşme olumlu biçimde tamamlanmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır. Marka yetkilileri, müşteri memnuniyetine çok fazla önem verdiğinden görüşmelerin olumlu biçimde sonuçlanması en temel arzuları arasında bulunmaktadır.

Modasevda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Şikayet Hattı

Marka bünyesinde satışa sunulmakta olan ürünlerden satın almış olan müşteriler, ürünlerde herhangi bir sorun yaşamaları durumunda doğrudan şikâyet hattı ile iletişime geçmektedirler. Bu durumda mağazaya ait şikâyet hattını rahatlıkla arayabilirler. Bunun için tek yapılması gereken 0505 991 59 50 numaralı telefona çağrı gerçekleştirmek olacaktır. Burada müşterilerin karşısına çağrı merkezi müşteri temsilcileri çıkacağından yine kısa süre içerisinde, yaşanılan sorunu olumlu biçimde çözüme kavuşturulacağı ve müşteri memnuniyeti yaratılacağı bilinmelidir. Şikayet hattı ile iletişime geçmeden önce müşterilerin bilmesi gereken bir diğer husus ise tıpkı çağrı merkezi aramalarında olduğu gibi şikayet hattını ararken de mesai saatlerine dikkat edilmesi gerektiğidir.

Modasevda şikayet hattı 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Modasevda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Modasevda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Modasevda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0505 991 59 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Modasevda çağrı merkezi numarasına 0505 991 59 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Manisa / Türkiye
E-Posta : info@modasevda.com
Telefon : 0505 991 59 50

Arama Terimleri: Modasevda iletişim bilgileri, Modasevda telefon no, Modasevda irtibat tel, Modasevda canlı destek, Modasevda müşteri temsilcisi

Yorum Yap