İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsbike çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İsbike müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İsbike şikayet hattına erişebilirsiniz. İsbike müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İsbike Çağrı Merkezi Numarası

Bisiklet paylaşım uygulamaları son dönemlerde birçok büyük kent içerisinde çeşitli firmalar veyahut devletin kurumsal organizasyonları tarafından kişilere sunulmaktadır. İstanbul içerisinde de bu hizmet son dönemlerde hemen hemen her bölgede sunulmaya başlanmıştır. Türkiye’de İstanbul içerisinde bu hizmeti veren firma ise İsbike olarak bilinmektedir. Çalışmanın başlangıcı 2012 yılına kadar dayanmaktadır. İlk olarak sahillerde daha çok eğlence ve zaman geçirme amacıyla hayata geçirilmişken günümüzde ise bu hizmet ulaşım araçları yerine tercih edilmektedir. Kişiler günün her saati çok kolay bir şekilde bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Eğer kişiler, hizmet üzerinde bazı sorunlarla karşılaşırsa yapılması gereken doğrudan çağrı merkezi numarası üzerinden firmaya erişmektir.

İsbike çağrı merkezi numarası 0850 304 24 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsbike Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olarak bilinen ISPARK, 2012 yılında alt firması olarak bu paylaşım hizmetini yaşayanlarına sunmuştur. Günümüzde yaklaşık 300’e yakın lokasyon ile İstanbul’un her noktasında güzel bir şekilde organize olmayı başarmışlardır. İnsanlar bu uygulamayı kullanmak istediklerinde mobil cihazlarına markanın uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır. Burada kısa bir kayıt olma işleminden sonra hizmeti kolayca kullanabilmektesiniz. Firmaya uygulama üzerinden abone olduktan sonra sizlere sunulan paketlere göre kullanıma başlayabilmektesiniz. Yıllık abonelikler, veyahut direkt kullanım ödeme gibi çeşitli yollardan kişilere ödeme hizmetleri sunmaktadır. Eğer herhangi bir sorun başınıza gelirse müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilirsiniz. Bu sayede problemlerinize çözüm üretebilmektesiniz.

İsbike müşteri hizmetleri numarası 0850 304 24 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsbike Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri içerisinde firma, birçok farklı yönden insanlara hizmet vermektedir. Yalnıza operatör hizmeti değil bununla beraber firmanın hizmetleri hakkında çeşitli bilgiler, ödeme yöntemleri gibi birçok özellik de bulunmaktadır. Eğer insanlar, doğrudan operatöre bağlanarak bir sorununu hızlıca çözüme ulaştırmak istiyorlarsa müşteri hizmetleri direkt bağlanma yapabilirler. Web site üzerinde telefon adresleri bulunmaktadır.

İsbike müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 304 24 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsbike Şikayet Hattı

Şikayet hattı insanların bu hizmetleri tercih ettikten sonra veyahut tercih sırasında yaşadıkları sorunları veyahut deneyimlerini aktarabilmeleri için insanlara yardımcı olmaktadır. Öte yandan firma, bu bildirimleri çok net bir şekilde değerlendirerek sonraki hizmetlerinde kullanmaktadır. Bu sayede firma verdiği hizmetlerde müşterilerini çok daha mutlu ve memnun edebilecek hale gelmektedir.

İsbike şikayet hattı 0850 304 24 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İsbike müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İsbike şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 304 24 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İsbike çağrı merkezi numarasına 0850 304 24 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: İsbike iletişim bilgileri, İsbike telefon no, İsbike irtibat tel, İsbike canlı destek, İsbike müşteri temsilcisi, İsbike şikayet hattı, İsbike müşteri hizmetleri numarası, İsbike çağrı merkezi numarası, İsbike iletişim numarası, İsbike çağrı merkezi, İsbike müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ali Adnan Şenel 28 Nisan 2022

Yorum Yap