evform müşteri hizmetleri numarası

Evform Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İki bin dokuz yılında elektronik ürün satışıyla başlayan evform hikayesi, dürüst ve hesaplı alışveriş misyonuyla tercih edilen bir iş yeri haline gelerek büyümeye devam etmiştir. Hesaplı fiyatlarla, kaliteli alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olan Evform, çizgisini her daim korumaya devam etmiş olup gün geçtikçe daha fazla müşteriye hitap etmiştir. İki bin on beş yılında açılmış olan ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşmakta olan internet mağazası haline gelmiştir.

Satın almış olduğunuz ürünler, sipariş esnasında belirtilmiş olan süre içinde kargo firmasına teslim edilip ürünlerin kargo firmasına teslimatının ardından, firmanın altı yüz kilometreye kadar olan dağıtım süresi üç iş günü, altı yüz km üzeri bölgelerde ise yedi iş gününü bulabileceğini müşterilerine belirtmektedir. Adrese teslim olarak vermiş olduğunuz alışverişlerinizde otuz desi ve üzeri olan ürünleri kargo görevlisinin kata çıkarma yükümlülüğü yasal olarak bulunmayıp bu konuda gerekli olan tedbirleri almanız isabetli olacaktır. Bu hacimdeki ürünler apartman önünde teslim edilebileceğini bilerek hareket etmeniz gereklidir.Kargo firması adresinize geldiğinde evde değilseniz kargonuzun bulunduğu şubeden rahatlıkla alabilirsiniz. Evde bulunmamanız durumunda ikinci defa kargo teslimini isterseniz ilgili kargo bunu yapmak zorunda değildir bu sebeple evde olmadığınız zaman tarafınıza gelen kargoyu şubeden teslim alınız. Paket üzerinde ağır hasar görünmekte olan ürünlerde mutlaka teslimata gelen kargo görevlisine veya ilgili kargo şubesine Hasar Tutanak formu doldurmanız gereklidir.

İade koşulları kapsamında, siparişiniz elinize ulaştıktan yedi gün sonrasına kadar iade edilebilirken özelleştirilmiş ürünler bu kapsama dahil değildir. İade yapılırken mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalı ve  iade edilecek ürünlerin kargoda hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi önemli bir konu olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu konularda yardım ve destek talepleriniz olursa evform çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Tekrar satılabilirliği bozulmuş olan ürünler geri iade olarak alınamamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın arkasında “iade nedeni” bölümünü doldurarak, fatura ürün üzerinde yollanması gereklidir ve bu işlem yapılırken kargo gönderimi dikkatli bir şekilde olmalıdır. İadesi gerçekleştirilen ürünlerin iade bedeli on dört iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz şekilde gerçekleşmektedir.Bankanız veya ilgili ödeme kuruluşunun ödemeyi hesabınıza/kartınıza tanımlama süresi ise üç iş gününü bulabileceğini bilerek iş ve işlemlerini gerçekleştiriniz.

Siparişlerinizi kapıda ödeme, havale ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini kullanarak yapabilirsiniz. Siparişlerinizi web sitesi üzerinden takip edebilir ve işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Evform Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün yelpazesini arttırmaktadır.  Müşteri kitlesi büyüdüğü için evform müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamıştır. Evform müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabilirsiniz. Öneri istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamaktadır.

Evform Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 304 95 97

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak talep oluşturabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Arama Terimleri: Evform iletişim bilgileri, Evform telefon no, Evform irtibat tel, Evform canlı destek, Evform müşteri temsilcisi, Evform şikayet hattı, Evform müşteri hizmetleri, Evform çağrı merkezi

Yorum Yap