modamerve çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Modamerve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modamerve

Tesettür giyim üzerine hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden yapılan satışlar sayesinde özellikle bayanların daha rahat şekilde ulaşım sağlamasına imkan sağlayan siteler arasında yer almaktadır. Tesettür abiye, tesettür giyim, tesettür elbise, tunik, büyük beden ve indirimli ürün seçenekleri üzerinden satış yapmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sayesinde özellikle kullanıcıların sorunsuz şekilde alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır.

İnternet üzerinden her sezon değişen ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Site özellikle tesettür giyim adına bayanların ihtiyaç diyebileceği her türlü kıyafet seçeneği üzerinden hizmet sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar aradıkları ürün seçeneklerini her sezon sistem üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Yenilenen ürün seçenekleri modaya uygun şekilde kaliteli tercih yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Kaliteli Ürün Seçenekleri

Her sezon değişen kıyafet seçenekleri sayesinde tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Sitede yer alan birbirinden farklı kategori seçenekleri kullanıcıların istedikleri ürünlere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Mevsime göre değişen kıyafet seçenekleri bayanların günlük veya en özel anlarında daha şık ve etkileyici tercih yapmasına yardımcı olmaktadır.

Rahat ve kullanışlı kıyafet seçeneklerinin yanı sıra daha şık ve etkileyici görünmek isteyenler için abiye seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Günlük yiyebileceğiniz kıyafetlerin yanı sıra özel zamanlarınızda tercih edebileceğiniz daha şık ve gösterişli kıyafet seçenekleri için sistemde birbirinden farklı yüzlerce ürün seçeneği bulunmaktadır. Modaya uygun şekilde hizmet veren site Türkiye’nin her noktasına gönderimi yapmaktadır.

Hızlı Teslimat

Online ortamda yapılan satışlar sayesinde kısa süre içerisinde alınan ürünler adrese teslim edilmektedir. Türkiye’nin her noktasına yapılan gönderimler sayesinde özellikle kapalı bayanların istedikleri her durumda kaliteli ürün seçeneklerine ulaşmasını daha güvenli hale getiren siteler arasında yer almaktadır. İndirimli ürün seçenekleri daha uygun fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapmak isteyenler için tercih edebilecek seçenekler sunmaktadır.

Farklı ödeme seçenekleri üzerinden yapılacak satın alma işlemlerini ardından verilen siparişler kısa sürede kargo ile adrese gönderilmektedir. Koşulsuz iade seçeneği oluşabilecek her türlü durumda değişim işlemi yapılmasına imkan sağlar. Kapıda veya kredi kartıyla yapılacak ödeme seçenekleri kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan işlem yapmasını kolaylaştırmaktadır.

Yurtdışına Online Satış

Marka özellikle yurtdışına yapmış olduğu gönderimler sayesinde yurtdışında bulunan kullanıcılarına da hizmet vermektedir. Bu sayede özellikle yurtdışında yaşamakta olan kullanıcılar internet üzerinden verecekleri sipariş sayesinde sitenin satışa sunmuş olduğu ürün seçeneklerine kolayca ulaşım sağlayabilirler. Verilen siparişler kısa sürede adrese teslim edilmektedir.

Modamerve’nin müşteri hizmetleri, çağrı merkezi telefon numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Modamerve’ye ulaşarak yardım almak istediğiniz konu hakkında görüşebilirsiniz. Ayrıca Modamerve ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Modamerve Çağrı Merkezi İletişim
0212 441 23 23

Modamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 640 26 42

Modamerve Mail Adresi
bilgi@modamerve.com

Modamerve Adres
Kartaltepe Mah. Bahadır Sok. No: 8/A Bayrampaşa/İstanbul

Arama Terimleri: Modamerve çağrı merkezi, Modamerve iletişim, Modamerve telefon numarası, Modamerve mail adresi, Modamerve müşteri hizmetleri, Modamerve irtibat tel, Modamerve şikayetvar, Modamerve şikayet hattı

5 Yorum

  1. sibel 15 Mart 2018
    • Yönetici 15 Mart 2018
  2. NEŞE 2 Nisan 2018
  3. Hatice ZEHİROĞLU 5 Haziran 2018
  4. Özge kutlu 30 Mart 2019

Yorum Yap