Modalife Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modalife Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modalife Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Modalife Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1990 tarihinden itibaren üretim faaliyetlerine başlayarak günümüzde 2 fabrika, 150 şube, 25 lojistik depo ve bin 900 üstünde çalışan ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Binlerce ürün çeşitliliği ve her ortama hitap eden ürün yelpazesi ile müşterilerin yüzünü gülümseten firma yüz binlerce aile tarafından tercih edilmektedir.

Karlılığını yatırıma geçirerek ticari misyonunu yerine getirmektedir. Ülkenin kalkınmasına katkı sağlamak için sosyal misyonunu da yerine getiren firma tüm zorlukları yaşamasına rağmen Kırıkkale ilini üretim üssü olarak seçmiştir. Her geçen yıl personel sayısını artırmanın yanı sıra teknolojik yatırımları da arttırmıştır. Müşterilerine fabrikadan direk satış yaparak yani aracısız satış yapmak suretiyle ürünlerini müşterilerle buluşturmaktadır. Bu sayede kaliteli mobilyayı müşterilerine uygun fiyata sunabilmektedir. Müşteri odaklı olarak çalışırken insana saygıyı ve dürüstlüğü değerleri olarak benimsemiştir.

Modalife Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Müşteri memnuniyetli merkezli üretim yapan firma aynı zamanda satış anlayışıyla minimum maliyetle ürettiği ve satışa sunduğu ürünleri maksimum verimlikte hizmet ile sunmayı vizyon olarak benimsemektedir. Bunun yanı sıra bünyesinde 15 binin üzerinde çalışanı ile bir dünya markası olma vizyonu ile hareket etmektedir. İnsan ve doğayla barışık ürünlerini piyasaya sunarken her gelir grubundan kişilere uygun olarak sunulabilecek hizmetleri vermeyi misyon olarak görmektedir. Firmanın diğer bir misyonu ise bireyin yaşam kalitesini arttıran global anlamda güçlü bir şirket olabilme olarak görünmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Modalife Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Modalife Mobilya olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Modalife Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Modalife Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Modalife Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 66 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Modalife Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 66 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı : Liderler Pazarlama İTH. İHR. İMLT. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Telefon : 444 66 32
Telefon : 0312 950 47 80
E-mail : info@modalife.com
Adres : Genel Merkez – Havaalanı Yolu 13.Km. Emek Cad.Polat Sok.No:3/5 Pursaklar / ANKARA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Modalife Mobilya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Modalife Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Modalife Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Modalife Mobilya iletişim bilgileri, Modalife Mobilya telefon no, Modalife Mobilya irtibat tel, Modalife Mobilya canlı destek, Modalife Mobilya müşteri temsilcisi, Modalife Mobilya şikayet hattı, Modalife Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Modalife Mobilya çağrı merkezi numarası, Lays iletişim numarası

Yorum Yap