Midyeci Ahmet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Midyeci Ahmet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Midyeci Ahmet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Midyeci Ahmet şikayet hattına erişebilirsiniz. Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Çağrı Merkezi Numarası

Midye seven kişiler kaliteli ve lezzetli yerlerden midye alarak yemek isterler. Ürünün temiz hazırlanmış olması, içinin lezzetli olması midye tüketicileri için oldukça önemli bir konudur. Günümüzde midyeyi severek tüketen kişiler oldukça fazladır. Genellikle atıştırmalık olarak kullanılan bu yiyecek karın doyurma özelliğine de sahiptir. Ayrıca içerisinde zengin miktarda protein ve demir bulunmaktadır. A, B12 ve C vitaminlerini de içinde barındırmaktadır. Balık seven kişiler genellikle mide ye sevmektedir. Midyeci Ahmet Türkiye’de bulunan birçok şubeleri ile tüketicilerinin yanındadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, İzmit, Bursa, Muğla, Kayseri, Diyarbakır gibi illerde birçok şubeye sahiptir. Size yakın olan bir şubesine giderek lezzetli midyelerden yiyebilirsiniz. Çağrı merkezleri de müşteriler için oluşturulmuştur. Çağrı merkezini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Midyeci Ahmet çağrı merkezi numarası 444 4 176 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Müşteri Hizmetleri Numarası

Midyeci Ahmet midye dolma, soslu midye çeşitleriyle birlikte sadece midye satışlarını kişilere sunmamaktadır. Ayrıca kokoreç seven kişilere de hitap etmektedir. Çeyrek ya da yarım ekmek arasındaki kokoreçler sade ya da sebzeli olarak üretilmektedir. Dürüm sevenler kokoreci dürüm olarak da yiyebilirler. Mis kokulu bol kekikli lezzetleri tatmak için bir şubeye gidebilir ya da acil midye hattından sipariş oluşturabilirsiniz. Kokorecin pizza şeklinde olanını denemek isteyenler farklı lezzetleri de tadabilirler. Farklı pizza çeşitlerinden sipariş verebilirler. Firma franchıse sistemi ile çalışmaktadır. Bayi olmak isteyen kişiler yeterli koşulları sağladıkları taktirde kendileri şube açabilirler. Sipariş vermek, ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri numarası 444 4 176 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Midyeci Ahmet ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilirler. 444 4 176 numaralı çağrı merkezleri müşteriler için oluşturulmuştur. Mail gönderecek olan kişiler info@midyeciahmet.com adresine yazılı mesaj gönderebilirler. Sosyal medya hesapları üzerinden takip etmeniz de mümkündür.

Midyeci Ahmet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 176 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Şikayet Hattı

Midyeci Ahmet birçok lezzetli gıdaları kişilere sunmaktadır. Sahibi çocuk yaşta bu işe atılmış olan birisidir. Midyeci anne babanın oğlu olarak baba mesleğini sürdürmektedir. Ürünlerle, servislerle ya da farklı konularla olan şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Yazılı mesaj gönderecekler mail yolu ile şikayetlerini iletebilir.

Midyeci Ahmet şikayet hattı 444 4 176 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Midyeci Ahmet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Midyeci Ahmet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Midyeci Ahmet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 176

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Midyeci Ahmet çağrı merkezi numarasına 444 4 176 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Çırağan Cd. No:22, 34349 Beşiktaş/İstanbul
E-Posta Mail Adresi : info@midyeciahmet.com
Telefon Numarası : 444 4 176

Arama Terimleri: Midyeci Ahmet iletişim bilgileri, Midyeci Ahmet telefon no, Midyeci Ahmet irtibat tel, Midyeci Ahmet canlı destek, Midyeci Ahmet müşteri temsilcisi, Midyeci Ahmet şikayet hattı, Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri numarası, Midyeci Ahmet çağrı merkezi numarası, Midyeci Ahmet iletişim numarası, Midyeci Ahmet çağrı merkezi, Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap