metropolcard-cagri-merkezi-numarasi

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MetropolCard çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde MetropolCard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden MetropolCard şikayet hattına erişebilirsiniz. MetropolCard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

MetropolCard, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş’nin öncülüğünde kurulmuş bir ödeme platformudur. Metropol’e üye olan işyerlerinin çalışanlarına ön ödemeli kart hizmeti sunarak maaş dışı ödeneklerinin yönetilmesini ve ödeme sistemlerinin geliştirilmesini sağlar.

MetropolCard’ın müşterilerine sunduğu hizmetler şu şekildedir; RestPay GiftPay PetroPay OtelPay OkulPay PassPay. Müşterilerine her gün başka bir ayrıcalık ve fırsat sunan MetropolCard’ın kullanımı ülkemizde oldukça yaygındır. MetropolCardın geçerli olduğu birçok üye işyeri bulunmaktadır.

Metropolcard Çağrı Merkezi Numarası

Hem işveren firma hem de firma çalışanını için pek çok avantajlar sağlayan Metropolcard günümüz dünyasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Alanında yerli markalarda başı çeken bir isim olmakla birlikte alışılanın aksine sadece yemek kartı seçeneğimiz bulunmuyor. Yemek kartı olarak kullanımının yanısıra, kartlarımız otellerde, holdinglerde, üniversite ve restaurantlarda da kullanım yetkinliğindedir. Klişe bir yemek kartındanın ötesinde hizmetler sunuyoruz olmamız sektördeki ayrıcalıklı kaliemizin göstergesidir. Ancak tabi ki bu denli türlü ürünlere haiz olan seçeneklerimiz için memnuniyet garantisi de vermekteyiz. Siz değerli kullanıcılarımız mağduriyet yaşadıkları her ne durum olursa olsun çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

MetropolCard çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metropolcard Müşteri Hizmetleri Numarası

İş sektöründe aktif olarak istihdam halinde olan her birey için kullanıma uygun olan Metropolcard pek çok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Hediye çeklerinden, yemek kuponlarına, otellerde kullanılabilecek kartlardan kişiye özel içerikli kartlarımıza kadar ergonomik özellikli ürünlerimiz mevcuttur. Kart kullanımının yanında kullanıcıların yararlanabildiği kartsız kullanım gibi özelliklerimiz de fark  atmamıza bir diğer etkendir. Elbette tüm bu hizmetlerimizle ilgili titiz çalışmalar yapıyor olmamız olası sıkıntı ve memnuniyetsizlikleri çözmek için de bir mesai veriyor olduğumuzu gösterir. Yani kartlarla ya da kullanım alanları ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problem ve hatada bizler her zaman yanınızdayız. 0850 460 92 83 numaralı telefondan ulaşıp müşteri hizmetleri temsilcimizle bizden kaynaklanan her türlü sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Görüşmelerimiz kayıt altında yapılır. Şahsi verileriniz de korumamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi MetropolCard müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Metropolcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Metropolcard kullanıcılarının her zaman yanındadır. Sorunlara karşı tamamen pozitif bir yaklaşımla çözüm odaklı bir duruş sergiler. Problem ya da taleplerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerimizi 0850 460 92 83 numaralı hattan arayıp direkt olarak bağlanabilirsiniz. Bunun için “1”i tuşlamanız yeterlidir. Sonrasında sorunuzun detayına göre sizi yönlendirip kısa sürede müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için MetropolCard müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Metropolcard Şikayet Hattı

Firmamızın şikayet hattı Metropolcard kullanıcılarının çözüme ulaşmakta geciken ya da bildirmek istedikleri tüm tatsız deneyimleri için hizmet vermekte olan bir sistemdir. Bizlere telefon yoluyla ulaşabileceğiniz gibi  destek@metropolcard.com adresinden ulaşarak da her sıkıntınızla ilgili müracaatta bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen MetropolCard müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri MetropolCard şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Genel Merkez
Adres: Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş Altunizade Mah. Haluk Türksoy Arkası Sok. Beya Plaza No:2/1 P.K: 34662 Üsküdar/İSTANBUL
İrtibat Tel: 444 92 83
E-Posta: destek@metropolcard.com

MetropolCard’ın 444 lü ve 0850’li olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla MetropolCard’ınızı kullanım aşamasında yaşadığınız teknik sorunlar için destek alabilir, bakiye ve bakiye sorunu hakkında bilgi alabilir, MetropolCard’a üye işyerlerini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz.

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 92 83
0850 460 92 83

Arama Terimleri: metropolcard iletişim bilgileri, metropolcard telefon no, metropolcard irtibat tel, metropolcard canlı destek, metropolcard müşteri temsilcisi, metropolcard şikayet hattı, metropolcard müşteri hizmetleri numarası, metropolcard çağrı merkezi numarası, metropolcard iletişim numarası, metropolcard çağrı merkezi, metropolcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. meryem 10 Ağustos 2018

Yorum Yap