ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ASKİ, 1987 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak kurulmuştur. Ankara’nın tüm ilçelerine, merkezlerine, köylerine su hizmeti vermektedir. ASKİ’nin toplamda 2.176.905 abonesi bulunmaktadır.

ASKİ’nin, tüm abonelikle ilgili işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebildiğiniz online işlem merkezi bulunmaktadır. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra online işlemler bölümünden fatura detaylarınızı görebilir, hızlıca faturanızı ödeyebilir, abonelik numarası, tesisat numarası gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

ASKİ’nin 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz arıza ve kesinti bildirimleri için kullanabileceğiniz 3 haneli çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Ayrıca Mavi Masa ihbar hattını kullanarak anlık su arıza ve kesintilerinizi hızlıca bildirebilirsiniz. Ayrıca üyelik işlemlerini kullanmadan anında faturanızı ödemek isterseniz de aşağıdaki bağlantıdan fatura ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz.

ASKİ Fatura Tahsilatı

ASKİ Online Arıza Bildir

ASKİ Online İşlemler Merkezi

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 616 13 92 – 93 (Tüm Türkiye’den ulaşabileceğiniz santral numarası.)
185

Arama Terimleri: aski iletişim bilgileri, aski telefon no, aski irtibat tel, aski canlı destek, aski müşteri temsilcisi, aski şikayet hattı

Cevapla