Everest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Everest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Everest çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Everest müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bu ürünlerin üretimi yapan firma Segment olarak geçmektedir. Segment firması 2003 yılında İstanbul ilinin Mecidiyeköy ilçesinde açılmıştır. Firmanın ürünleri oldukça beğenilmektedir. Özellikle ses sistemleri, kablo ve multimedya alanındaki ürünleri ile oldukça talep gören firma her geçen gün kendini yenilemektedir.

Türkiye’nin ileri gelen firmalarıyla kontak halinde olan firma özellikle ürün dağıtım aşamasında bu firmalar ile işbirliği içinde bulunmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerde kaliteden taviz vermeden kusursuz hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Everest Çağrı Merkezi Numarası

Firmanın sadece rekabet değil kalite ve hizmet anlayışında gelişimi ile ilerleyebileceği düşüncesinde olması müşteriler tarafından beğeni toplamaktadır. Piyasadaki payını arttırırken yeni ürünler ile müşterileri tanıştırıp ürün yelpazesini genişletme misyonu ile hareket etmektedir. Sektördeki çözüm ortakları ile daima işbirliği içinde hareket etmektedir. Ayrıca rakipleri ile daima iletişim içerisinde hareket ederek sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Everest müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Everest ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Everest çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Everest Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 444 78 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Everest çağrı merkezi numarasına 0 212 444 78 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Segment Bilgisayar Dış Ticaret Ltd. Şti.
Kuştepe Mh. Şehit Er Cihan Namlı Cd. No:79/B Mecidiyeköy/Şişli / İstanbul P.K :34381
Teknik servis: Teknik Servis Adresimiz: Osmangazi mah. 2647 sok. No:23 Kıraç / Esenyurt / İstanbul

Tel: +90 212 444 78 99

Tel: +90 212 266 62 90

Faks: +90 212 266 62 98

E-posta: destek@segment.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Everest sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Everest iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Everest iletişim bilgileri, Everest telefon no, Everest irtibat tel, Everest canlı destek, Everest müşteri temsilcisi, Everest şikayet hattı, Everest müşteri hizmetleri numarası, Everest çağrı merkezi numarası, Everest iletişim numarası

Yorum Yap