Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mersin Minibüsçüler Odası şikayet hattına erişebilirsiniz. Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi Numarası

Mersin Minibüsçüler Odası, ülkemizin ulaşım ve taşımada ihtiyaç duyduğu meslek sahiplerinin Mersin nezdinde yer aldığı topluluğu ifade etmektedir. Bu toplulukta bulunan kişiler çoğunlukla; minibüs sahibi kişiler, şoförler ve yöneticiler olmaktadır. Mersin, ülkemizin büyük şehirleri arasında yer aldığından bu odanın önemi oldukça büyüktür. Zira burada alınan kararlar, toplu taşımayı ve şehirlerarası ulaşımı büyük ölçüde etkilemektedir. Oda içerisinde bulunan ve bu kapsamda görev alan meslek grupları ve kişilerin yanı sıra, Mersin halkı da odada görüşülecek konuları belirlemede etkili olmaktadır. Şöyle ki vatandaşların düzenli olarak bildirdikleri şikâyet, istek ve görüşler sayesinde de odada gerçekleşen toplantıların konusu belirlenebilmektedir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda vatandaşların oda yetkilileri ile görüşebilmeleri için bir çağrı merkezi numarası edinmeleri farz hale gelmiştir. Odaya ait resmi telefon numarası 0 324 337 33 66 şeklindedir. Vatandaşlar bu numara üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde oda yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Odaya ait resmi çalışma saatleri 09:00- 16:00 şeklindedir. Bu saat dilimi içerisinde arayan tüm vatandaşların kısa süre içerisinde görüşmelerini gerçekleştirmiş olmaları beklenmektedir.

Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Müşteri Hizmetleri Numarası

Odaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri kapsamında çalışmalarını gerçekleştiren kişiler alanında oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İletişimi oldukça güçlü ve tamamen çözüm odaklı fikirler üretebilen çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri, vatandaşların görüşme gerçekleştirdikleri konuları kısa süre içerisinde dikkate alacaklardır. Bu sayede oda içerisinde gerçekleşecek olan bir sonraki toplantılarda, bu aramalardan alınan veriler kullanılmış olacaktır. Bu da vatandaşların ilettikleri konu her ne olursa olsun kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınacağı anlamını taşımaktadır. Oda temsilcileri ile çağrı merkezi müşteri hizmetleri sayesinde görüşme gerçekleştirilebileceği gibi doğrudan yüz yüze görüşme sağlayabilmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken odanın bulunduğu adrese gitmek olacaktır. Odaya ait resmi adres; Mesudiye, 29 Sk. No:18, D:5, 33070 İçel Merkez/ Mersin şeklindedir. Bu adreste bulunan oda yetkilileri ile de yine mesai gün ve saatleri içerisinde yüz yüze görüşme gerçekleştirmek mümkündür.

Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Odaya ait çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirileceği zaman direkt bağlanma olanağı üzerinden görüşmelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki arama yapıldığı esnada istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde yetkili kişiye iletilmesi gerektiğidir. Bunun yanı sıra eğer arama esnasında vatandaşlardan tuşlar aracılığıyla ilgili alana yönlendirmeler yapılması isteniyor ise görüşülmek istenilen konunun olduğu yönlendirme tuşuna basılması gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde yetkili kişi ile direkt bağlanma olanağı üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Görüşme esnasında ise yine müşteri temsilcisi tarafından vatandaşlara birtakım sorular sorulmaktadır. Bu soruların cevaplarının da yine eksiksiz ve doğru bir biçimde verilmesi görüşmenin verimliliğini arttırmaktadır.

Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Şikayet Hattı

Mersin’de bulunmakta olan bu odanın çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikâyet hattı olarak da kullanılmaktadır. Bu numara üzerinden vatandaşlar mesai saatleri içerisinde odayı ilgilendiren tüm konular hakkında şikâyette bulunabilmektedirler. Bu sayede şehir içerisinde kullanılan toplu taşımaların hizmetinin çok daha iyi bir seviyeye ulaştırılması sağlanmaktadır. Vatandaşların yaşadıkları sorunu 0 324 337 33 66 numarasını arayarak iletmeleri durumunda ilgili kişiler şikâyeti kısa süre içerisinde değerlendirmeye alacak ve bir çözüme kavuşturacaklardır. Çözüm odaklı çalışma sergileyen çağrı merkezi temsilcileri, aynı zamanda vatandaşların yüz yüze görüşme ve şikâyette bulunma taleplerini de değerlendirmeye almaktadır. Bu sayede yaşanılan sorunların kısa süre içerisinde önüne geçilebilmektedir.

Mersin Minibüsçüler Odası şikayet hattı 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mersin Minibüsçüler Odası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mersin Minibüsçüler Odası şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0324 337 33 66

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarasına 0324 337 33 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. A.Ş.
Adres : Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN
E-Posta : bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr
Telefon : 0324 337 33 66

Arama Terimleri: Mersin Minibüsçüler Odası iletişim bilgileri, Mersin Minibüsçüler Odası telefon no, Mersin Minibüsçüler Odası irtibat tel, Mersin Minibüsçüler Odası canlı destek, Mersin Minibüsçüler Odası müşteri temsilcisi

Yorum Yap