Nare Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nare Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nare Giyim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nare Giyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nare Giyim şikayet hattına erişebilirsiniz. Nare Giyim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nare Giyim Çağrı Merkezi Numarası

Nare Giyim firması 2019 senesinde İstanbul ilinde göreve başlamıştır. Firma trendi ve modayı yakından takip etmekte olan bir tasarım markasıdır. Gençlik modasını ve yaratıcı bakış açısını bir araya getirerek oluşturdukları ürünler bulundurur. Her sezon trende uygun yeni ve çeşitli boyutlarda, sade, şık ve göz alıcı tasarımları bir araya getirerek farklı konseptler yaratmaktadır.

Firma, bünyesinde bulundurduğu bütün koleksiyonlarındaki ürünleri en kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir.

Firma her kitleden bayana hitap etmektedir. Sade sevenler için birçok tasarım yer alırken sadeliğin dışında şık seven kadınlar için de hitap eden birçok ürün bulunmaktadır. Firmanın ürünleri tüm uluslararası giyim mağazalarında ve online alışveriş platformlarında müşterileri ile buluşmaktadır.

Nare Giyim çağrı merkezi numarası 0546 262 92 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nare Giyim Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşterileri tarafından tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Yurt içinde her şehre hızlı kargo teslimatı sağlamaktadır. Üstelik müşterilerin yapacağı bütün alışverişlerde kargo gönderimi tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Birçok kişi sitenin güvenilir olup olmadığını merak etmektedir. Evet, site güvenilir olup 128-bit SSL sertifikası ile güven sağlamaktadır.

Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer mükemmel avantaj da kolay iade seçeneğidir. Almış olduğunuz ve ambalajı bozulmamış tüm ürünler için kolay bir iade hizmeti sağlayan firmanın tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor.

Firma Whatsapp üzerinden müşteri hizmetleri sağlıyor. Müşterilerin her türlü konu hakkında kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleri adına +90 546 262 92 32 numarası üzerinden firmaya hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Dileyenler firmanın Facebook linki olan https://www.facebook.com/naregiyim/ bu linke mesaj gönderebilir ya da bir diğer yöntem olan mail atma seçeneğini kullanarak info@naregiyim.com adresine elektronik posta gönderebilirler.

Nare Giyim müşteri hizmetleri numarası 0546 262 92 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nare Giyim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma kaliteli bir giyim mağazasıdır. Hazır giyim, özel tasarım ve tekstil endüstrisi ürünleri satan ve birçok kişi tarafından büyük bir ilgi gören firmadır. Marka Türkiye ve dünya çapında en çok talep gören firmalar arasında yer edinmeyi başarmıştır. Firma sitesinde birçok kategoride ürün satışı gerçekleştiriyor. Elbise, üst giyim, alt-üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı ve çocuk giyim gibi kategorilerde modaya uygun kaliteli ürünler sunmaktadır.

Firmanın İnstagram adresine ulaşmak isteyen kişiler https://www.instagram.com/naregiyimcom/ linkine tıklayarak ulaşabilirler.

Firmanın genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

Kaliteli Ürünler: Giyim firması, ürettiği ürünlerin kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır. Bu, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için önemlidir.

Fiyat Uygunluğu: Giyim firması, ürettiği ürünleri müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu, müşterilerin ürünleri satın almasını ve marka sadakatini arttırmak için önemlidir.

Moda ve Tasarım: Giyim firması, moda ve tasarım konusunda oldukça yetkindir. Bu, müşterilerin markaya sadık kalmak için nedenler sağlamak için önemlidir.

İnovasyon: Giyim firması, sürekli olarak yeni ürünler ve koleksiyonlar sunmaktadır. Bu, müşterilerin markaya sadık kalmak için nedenler sağlamak için önemlidir.

Müşteri Hizmetleri: Giyim firması, müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için önemlidir.

Sosyal Sorumluluk: Giyim firması, çevre ve toplum için sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Nare Giyim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0546 262 92 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nare Giyim Şikayet Hattı

Firma ile ilgili herhangi bir şikayette bulunmak isteyenler bunu nereye şikayet edeceklerini merak etmekteler? Ne yazık ki firmanın kendi şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat firmayı şikayet etmek için ALO 175 Tüketici Danışma hattını arayabilirsiniz. Müşterilerin karşılaşabilecekleri her türlü probleme hızlı bir çözüm getiren ALO 175 çağrı merkezi, Ticaret Bakanlığı’na bağlı bir şekilde hizmetlerini sürdürüyor. Bu hat üzerinden tüm müşteriler, insan sağlığı, can ve mal güvenliğini ihlal eden ürün ve firmalar hakkında şikayette bulunabilirsiniz.

Nare Giyim şikayet hattı 0546 262 92 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nare Giyim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nare Giyim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nare Giyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0546 262 92 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nare Giyim çağrı merkezi numarasına 0546 262 92 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : EYEN TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Telefon : 0546 262 92 32

Arama Terimleri: Nare Giyim iletişim bilgileri, Nare Giyim telefon no, Nare Giyim irtibat tel, Nare Giyim canlı destek, Nare Giyim müşteri temsilcisi

Yorum Yap