Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medova Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Medova Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin güzide illerinden biri olan Konya’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Selçuklu’da hizmet veren hastane yaklaşık 2016 yılından beri bilfiil hastalara hizmet vermektedir. 27.100 metrekarelik bir alanda hizmet veren hastane imkanları ile bölgede en çok tercih edilen hastanelerden biri olmayı başarmıştır. Yalnızca Konya ili özelinde değil çevre illerden ve bölgelerden de tedavi amaçlı birçok kişi bu hastaneyi tercih etmektedir. 6 farklı ameliyathane ile birçok insanın çeşitli sorunlarından kurtulmasına uzman hekim kadrosu ile yardımcı olmuşlardır. Aynı zamanda uluslararası bir hastane olması da global sağlık hizmetlerinin verilmesini sağlamıştır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için hizmetler sağlanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgiler için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 86 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medova Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanenin yatak kapasitesi yaklaşık 171 kişi ile sınırlıdır. Bu sınır ile bulunduğu bölgede oldukça büyük bir hastane olduğunu bizlere göstermektedir. Bu odalar kendi içerisinde durumlara ve kişilere göre uygun hale getirilmektedir. 34 farklı alanda poliklinik servisi de verilmektedir. Tıp içerisindeki hemen hemen her alanda uzman doktorlar hastanede hizmetlerini sürdürmektedir. Öte yandan beslenme ve diyetetikle beraber klinik psikoloji alanlarında da uzman kişilerle hizmet sağlamaktadır. İnsanlar bu hastanenin hizmetlerinden yararlanmak istediğinde veyahut bazı sorunlarına çözüm bulmak istediklerinde hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri numarasını kullanabilir. Bu sayede en uygun desteği almış olurlar.

Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 86 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medova Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin kuruluş vizyonu içerisinde hastalara karşı güler yüzle ve hasta odaklı bir servis hizmeti yer almaktadır. Her zaman hastaların memnuniyeti ve doğal olarak mutluluğu hastane içerisindeki her birim için önemlidir. Hizmetler de tamamen bu doğrultuda ilerletilmektedir. Müşteri hizmetleri de bu durumun bir parçası olarak kişilere servis vermektedir. Eğer doğrudan operatöre bağlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri direkt telefon numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Medova Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 86 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medova Hastanesi Şikayet Hattı

Medova Hastanesi müşterilerine hizmet vermeye başladığı günden bu yana her zaman onların memnuniyetini odak noktası alarak hareket etmiştir. Doğal olarak tüm hizmetlerde de aynı kaygıyı gütmektedir. Şikayet hattı tam olarak bu noktada hizmetleri daha iyi bir noktaya taşımak için kullanılmaktadır. Hastanenin web sitesi üzerinde bu hattın iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Medova Hastanesi şikayet hattı 444 86 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medova Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medova Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 86 82

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medova Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 86 82 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu/KONYA

Mail İletişim Adresi : info@medova.com.tr | bilgi@medova.com.tr

İrtibat Telefon Numarası : 444 86 82

Arama Terimleri: Medova Hastanesi iletişim bilgileri, Medova Hastanesi telefon no, Medova Hastanesi irtibat tel, Medova Hastanesi canlı destek, Medova Hastanesi müşteri temsilcisi, Medova Hastanesi şikayet hattı, Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası, Medova Hastanesi iletişim numarası, Medova Hastanesi çağrı merkezi, Medova Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap