İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İninal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İninal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İninal şikayet hattına erişebilirsiniz. İninal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni nesil ödeme yöntemi olarak 2012’de kurulan İninal, MasterCard, Paypal, Migros, PTT, D&R ve Teknosa ile yaptığı işbirliği sonucunda Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Piyasada ön ödemeli kart olarak geçmektedir. Banka hesabı gerekmeden, herhangi bir sözleşme gerekmeden anında kartı edinip bakiye yükleyebilir, alışveriş yapabilirsiniz.

İninal Kart’ınıza PTT şubelerinden, PTT ATM’lerinden, tüm Migros şubelerinden, ING Bank ATM’lerinden, ParaMara uygulamasından ve İninal kartlar arası transfer yaparak bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz yerlerden kartı temin edebilirsiniz. İninal Kart ücreti tek sefere mahsus 5 TL’dir.

İninal Çağrı Merkezi Numarası

İninal bir yeni nesil ödeme platformu olup, 2012 yılında hayata geçirilmiştir. Bu platform ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilere temel düzeydeki finansal bankacılık hizmetini sağlamak amaçlanmıştır. İninal Multinel UP’in bir iştiraki olup, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)’ndan 2017 yılında elektronik faaliyet izni almıştır. Yine 2017 yılında yirmi binden fazla satış noktasında ( PTT iş yerleri, D&R Pratik İşlem, KİM Market, Teknosa, Migros, ŞOK Market ve Vatan Bilgisayar) ön ödemeli kart ve akıllı telefonlar için geliştirilen İninal Cüzdan uygulaması ile hizmet vermeye başlamıştır. İninal kart kullanıcıları ATM noktalarından ya da 75 binden fazla perakende noktalarında kartlarına ya da hesaplarına bakiye yüklemesi yapıp bu yükledikleri bakiyeleri dünyanın herhangi bir yerinde sanal ve fiziki olarak alışveriş yapabiliyorlar. İninal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

Basit, düşük maliyetli ve güvenilir bankacılık faaliyetleri hizmetini sunan İninal, sunduğu hizmetler ve bulunduğu sektöre dolayısıyla oldukça riskli bir bölgededir. İninal müşteri hizmetleri merkezi bu riski azaltmak ve oluşabilecek her türlü sorun da yanınızda olmayı amaçları arasına dahil etmiştir. Bankacılık faaliyetleri üzerine eğitim görmüş ve uzman kadromuz ile sizlerin karşılaştığı problemlere ya da İninal kart ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorulara cevap vermek için yedi gün 24 saat hizmet vermekteyiz. 0850 311 77 01 telefon numarasını arayabilir ve dileğiniz konuda İninal kart ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İninal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İninal 2018 yılında 3 milyon kullanıcıya ulaşma potansiyeli göstermiştir. Bu nedenle yapılan işlem sayısı da gün geçtikçe artmakta ve bu da müşteri hizmetlerine duyulan güveni arttırmaktadır. Ayrıca İninal, kart müşterilerini bekletmemek amacı ile seli yanıt sistemini devreye sokmuştur. İninal müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kullanıcılar sesli yanıt teknolojisinden faydalanıp yapmak istedikleri işlemi bir kaç kelime ile anlatabilirler. Bu sayede sistem sizi en yetkili kişiye aktaracaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İninal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İninal Şikayet Hattı

Kullanıcı memnuniyetini yüzde yüz önemseyen İninal, oluşturduğu İninal Şikayet Hattı ile siz değerli kullanıcıların öneri, dilek, istek, talep ve şikayetlerini göz önünde bulundurur ve yeni düzenlemeler yapıldığında sizlerin görüşlerini ön planda tutar.

İLETİŞİM

Müşteri Hizmetleri:  0850 311 77 01
E-mail: INFO@ININAL.COM

İninal Kart’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, satın alma öncesi destek alabilir, kartınızın kullanımında yaşadığınız tüm problemlere çözüm bulabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir geri dönüş alabilirsiniz.

İninal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 77 01

Arama Terimleri: ininal iletişim bilgileri, ininal telefon no, ininal irtibat tel, ininal canlı destek, ininal müşteri temsilcisi, ininal şikayet hattı, ininal müşteri hizmetleri numarası, ininal çağrı merkezi numarası, ininal iletişim numarası, ininal çağrı merkezi, ininal müşteri hizmetleri direk bağlanma

73 Yorum

  1. Erkan 27 Şubat 2018
  2. Ömer faruk 8 Mart 2018
  3. Kaan Umut Yumaklı 12 Mart 2018
  4. kaan 6 Haziran 2018
  5. Emre 8 Haziran 2018
  6. haydar 20 Haziran 2018
  7. MuhammetCan YAVUZ 28 Haziran 2018
  8. rogan yealox 8 Temmuz 2018

Yorum Yap