Milyon Bilet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Milyon Bilet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Milyon Bilet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Milyon Bilet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Milyon Bilet şikayet hattına erişebilirsiniz. Milyon Bilet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Milyon Bilet Çağrı Merkezi Numarası

En sevilen sanatçıların konserlerine, yüzlerce kişinin izlemeyi heyecanla beklediği festivallere katılmak için ihtiyacınız olan biletleri en uygun fiyatlara almanızı sağlayan Milyon bilet, en çok tercih edilen bilet satış yerlerinden birisidir. İstanbul, Samsun, Ankara ve Eskişehir gibi popüler şehirler ve daha fazla yerlerde gerçekleşecek olan konser, festival ve etkinliklerde en ön sıralarda yer almanızı sağlayarak aynı zamanda konserlere en uygun fiyatlar dahilinde bilet almanızı sağlayan bu sitenin dilerseniz mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve daha fazlası için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Milyon Bilet çağrı merkezi numarası 0212 473 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Milyon Bilet Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri, müşterilere bilet satın alma, bilet iptal ve iade işlemleri gibi farklı konularda kesintisiz destek sunmaktadır. 520.000 den fazla kayıtlı kullanıcı ve 500 den fazla etkinliği insanlarla buluşturan bu siteye üye olarak kampanya ve indirimlerden faydalanabilir veya 0212 347 30 00 nolu müşteri hizmetleri numarasını arayarak her konuda müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz. Sirk, gösteri, tiyatro, festival ve daha fazla etkinliğe bilet satın alabileceğiniz bu sitede yaşadığınız şehirde gerçekleşecek olan her türlü etkinliği bulmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız şehirde gerçekleşecek olan etkinlikleri öğrenebilir ve bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Milyon Bilet müşteri hizmetleri numarası 0212 473 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Milyon Bilet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine daha rahat ve daha hızlı bir şekilde ulaşmak için direkt bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz. 0212 347 30 00 nolu numarayı aradığınızda müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilir ve müşteri hizmetlerinden 7 24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri, her konuda etkili ve kalıcı çözümler üreterek müşterilere destek olmaktadır. Müşteri hizmetlerinden en iyi şekilde hizmet almak için direkt bağlanma yöntemiyle müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Milyon Bilet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 473 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Milyon Bilet Şikayet Hattı

Satın aldığınız biletlerle alakalı olarak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri şikayet hattından şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetleriniz doğrultusunda en iyi şekillerde geri dönüş yapılmaktadır. Biletlerinizi iptal etme ve iade etme gibi tüm işlemlerinizde karşılaştığınız sorunları da şikayet hattına iletebilirsiniz. Böylelikle sorunlarınızı daha kolay çözüme kavuşturabilirsiniz.

Milyon Bilet şikayet hattı 0212 473 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Milyon Bilet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Milyon Bilet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Milyon Bilet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 473 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Milyon Bilet çağrı merkezi numarasına 0212 473 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MİLYON BİLET DAĞITIM VE ÖDEME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Dikilitaş Mahallesi Barbaros Bulvarı Emekli Subay Lojmanları Sitesi No:133/8 Beşiktaş/İstanbul
E-Posta : destek@milyonbilet.com
Telefon : 0212 473 30 00

Arama Terimleri: Milyon Bilet iletişim bilgileri, Milyon Bilet telefon no, Milyon Bilet irtibat tel, Milyon Bilet canlı destek, Milyon Bilet müşteri temsilcisi, Milyon Bilet şikayet hattı, Milyon Bilet müşteri hizmetleri numarası, Milyon Bilet çağrı merkezi numarası, Milyon Bilet iletişim numarası, Milyon Bilet çağrı merkezi, Milyon Bilet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap