Medica Derma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medica Derma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medica Derma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medica Derma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medica Derma şikayet hattına erişebilirsiniz. Medica Derma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medica Derma Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul’da 15 şube ile hizmet veren Medica Derma firması, güzellik ve güzellik konulu pek çok tedavi için etkin çözümler sunar. Firma cilt bakımı, vücut bakımı, epilasyon ve leke tedavisi gibi birçok işlem için alanında deneyimli güzellik uzmanlarını bünyesinde barındırır. Hizmetleri hakkında detaylı bilgilendirme ve seans paketleri konusunda firmanın internet sitesinden bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı destek almak ve aklınıza takılan tüm sorular için 0850 434 1 414 numaralı çağrı merkezinden firma yetkili personellerine ulaşabilirsiniz. Şubelere yönlendirme, randevu oluşturma ve bilgi alma konulu tüm taleplerinize direkt olarak müşteri temsilcisi personelleri eşliğinde çözüm bulunur. Geliştirilen bu kurumsal alt yapı sayesinde de kaliteli hizmetin her yerde olması gerektiği gibi verilmesi konusunda hassas davranıldığı gözlenebilir.

Medica Derma çağrı merkezi numarası 0850 434 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medica Derma Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın bir tek çağrı merkezi numarası vardır. Bu numara üzerinden iletişim kurarak tüm şubelere ve tüm hizmet paketlerine erişebilirsiniz. Gerek duyduğunuz her konuda sizlere destek olmaya hazır müşteri danışanlarıyla firma hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrası işlerinin kontrolünü sağlar. Kurumsal güçlü alt yapısı sayesinde pek çok müşteriyi daha tatmin olmuş bir şekilde evlerine gönderen firma, rakiplerine oranla kendisini her zaman rekabetçi hizmet sektörü anlayışında ilerletir.

Tüm soru ve sorunlarınız için firmaya mesai saatleri içinde 0850 434 1 414 numaralı telefondan rahatça ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şubelerin adres ve konum bilgileri de internet sitesinde tek tek bulunur. Randevu saatinizden önce konum bilgisini kontrol ederek gidecek olduğunuz güzellik salonu şubesine ulaşımınızı şekillendirmenize de bu konum verileri yardımcı olacaklardır.

Medica Derma müşteri hizmetleri numarası 0850 434 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medica Derma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezini aramanızın hemen ardından, sesli yanıt sisteminin yönlendirdiği adımları tek tek uygulayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Sorununuza mümkün olan en kısa zamanda çözüm bulan danışmanınıza pek çok soru yöneltmeniz mümkündür. Firma yetkilileri hangi işlemde hangi cihazların ve ilaçların kullanıldığına varana kadar pek çok konuda sizlere bilgi aktarımı yapabilmek için eğitim almışlardır. Firma ile yaptığınız görüşmeler, kalite takibi yapılması adına kayıt altında tutulabilir ve hizmet sonrası geri bildirim formu yollamanız eşliğinde firmanın kendi kendine değerlendirme yapabilmesine yardımcı olabilirsiniz.

0850 434 1 414 numarasını tuşlayarak firma yetkililerine direkt olarak bağlanmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca anlık sorularınızda ve detaylı yanıt taleplerinizde her zaman info@medicaderma.com.tr e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Yolladığınız mail, mümkün olan en çabuk şekilde yanıtlanacaktır. Bu sayede telefonda beklemeden de sorularınızı yöneltme şansına sahipsiniz.

Medica Derma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 434 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medica Derma Şikayet Hattı

Firma ile yaşanabilecek herhangi bir sorunda 0850 434 1 414 numaralı iletişim adresinden hangi şube ile sorun yaşanırsa yaşansın, şikayet kaydı oluşturabilirsiniz. Böyle bir olumsuzluk halinde firma yetkilileri hemen tarafınıza dönüş sağlayarak problemin rahatça çözülmesi için ellerinden geleni yaparlar. Bazı durumlarda şikayet edilecek olan konuyu kaynaklarıyla detaylıca yazmak ve firmaya iletmek isteyebilirsiniz. Böyle anlarda info@medicaderma.com.tr mail adresine ekleri eşliğinde şikayetinizi açıkça belirtebilirsiniz.

Olası problem bildirmeleri halinde yoğunluk dahilinde firma, takribi 3 iş günü gibi bir süreç içinde sizlere dönecektir. Müşteri memnuniyetini özellikle yüksek tutmaya çalıştıkları için sorununuz kesinlikle sizin lehinize çözülür.

Hizmet ağındaki hassasiyetleri öneri ve şikayet bildirimi konusunda da yeterli olduğundan, internet sitelerindeki diğer şikayet sayfalarına gerek duymadan önce sorununuzu direkt firmayla çözmenizi öneririz. Bu sayede hem daha kolay hem de daha kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz. Eğer firma genel merkezine bizzat ulaşmak veya evrak ulaştırmak istiyorsanız; “Altayçeşme Mah. Hikmet Sk. No:11 Maltepe / İSTANBUL” adresini kullanınız, genel merkez binası bu adreste hizmet verir.

Medica Derma şikayet hattı 0850 434 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medica Derma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medica Derma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medica Derma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 434 14 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medica Derma çağrı merkezi numarasına 0850 434 14 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Medica Derma
Adres : Altayçeşme Mah. Hikmet Sok. No:11 Maltepe/İstanbul
E-Posta : info@medicaderma.com.tr
Telefon : 0850 434 14 14

Arama Terimleri: Medica Derma iletişim bilgileri, Medica Derma telefon no, Medica Derma irtibat tel, Medica Derma canlı destek, Medica Derma müşteri temsilcisi, Medica Derma şikayet hattı, Medica Derma müşteri hizmetleri numarası, Medica Derma çağrı merkezi numarası, Medica Derma iletişim numarası, Medica Derma çağrı merkezi, Medica Derma müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap