Maxi Gezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Maxi Gezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Maxi Gezi müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 444 43 94 şeklindedir.

Maxi Gezi Çağrı Merkezi Numarası

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gezip görülecek yerler için plan ve program yapan birçok kişi, bu anlamda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyar. Bu şekilde bir ihtiyacın ortaya çıkması durumunda, bu yönde hizmet sunan seyahat acenteleri aktif bir şekilde devreye girer. Bu kapsamda doğru bilgileri elde edebilmek açısından doğru firma ile çalışmak oldukça önemli bir husustur. İşte Maxi Gezi firması da kişilere bu doğrultuda hizmet sunan firmaların başında gelir.

Gezerek vakit geçirmek ve tatil yapmak isteyen kişiler birçok firmayı araştırır. Bu firma ile karşılaşan kişi, vakit kaybetmeden firmanın iletişim bilgilerine ulaşabilir. Ardından 444 43 94 şeklindeki çağrı merkezi numarası ile irtibat kurulur ve böylece firmanın çağrı merkezi yetkilileri aracılığı ile her türlü soruya net bir şekilde cevap alınabilir.

Maxi Gezi çağrı merkezi numarası 444 43 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maxi Gezi Telefon Numarası

Belli bir kar elde etmek amacı ile hem yabancı hem de yerli turistler için hem yurtiçi hem de yurtdışı turlar düzenleyen, bu yönde bilgiler paylaşan ve bu yönde gerekli olan konaklama, ulaşım, gezi, spor ve eğlence gibi tüm etkinlikleri yerine getiren birbirinden farklı birçok seyahat acenteleri vardır. Bu yönde tüm kullanıcıları adına, oldukça önemli bir hizmet sunan bu firma, bu tür hizmetleri görmeye yetkili olan bir kuruluş olarak ön plana çıkar.

Firmaya ait olan 444 43 94 telefon numarası ile tüm kullanıcıları açısında erişilebilir bir konumda yer alır. Bu şekilde firma ile oldukça kolay bir şekilde iletişim kurabilen her kullanıcı, firmanın sunmuş olduğu hizmetler kapsamında gezi turları hakkında detaylı bilgilere sağlıklı bir şekilde erişim sağlamış olur.

Maxi Gezi telefon numarası 444 43 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maxi Gezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın hizmet sahasına bakıldığında oldukça geniş olduğu görülebilir. Yurtiçi turlar, yurtdışı turlar, kampanyalı turlar, oteller ve uçak biletleri gibi farklı kategorilerde hizmet sunan firma, her kullanıcının bu yönde alınacak olan hizmetten memnuniyet duyması sağlanır. Müşteri memnuniyetini her anlamda ön planda tutan firma, bu yönde atılması gereken tüm adımları tereddüt etmeden atar.

Aktif bir şekilde 09.15 – 00.00 saatlerin arasında hizmet sunan Maxi Gezi müşteri hizmetleri numarası 444 43 94 şeklindedir. Bu telefon numarası aracılığıyla firmanın müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak isteyen kişilerin çalışma saatleri içerisinde bu aramayı gerçekleştirmeleri gerekir. Müşteri hizmetleri ile irtibat kuran kişiler, firmanın sunmuş olduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilir ve bu yönde kendilerine uygun olabilecek tur programlarından oldukça kolay bir şekilde faydalanabilirler.

Maxi Gezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Balayı turları başta olmak üzere; Balkan, Baltık, Beyrut, Doha, Dubrovnik, Grand Ukrayna turları ve İskandinavya turları gibi birbirinden farklı birçok tur düzenleyen firma, bu kapsamda öncü bir konumda kendisine oldukça önemli bir yer bulur. Bu çerçevede oluşabilmesi muhtemel her türlü ihtiyaca gerektiği şekilde net bir cevap veren firma, birçok kişinin bu anlamda tatmin olmasını sağlar.

Ayrıca müşteriler ile iletişimi de oldukça önemseyen firma, tüm müşteriler için telefon numarası ile direkt bağlanma, WhatsApp yolu ile iletişime geçme ve mail yolu ile irtibat kurma gibi farklı alternatifler sunar. Dileyen 444 43 94 telefon numarası aracılığıyla firma ile direkt bağlanma imkânına kavuşur, dileyen WhatsApp iletişim hattını kullanır, dileyen de bir mail yardımı ile işini çözmüş olur.

Maxi Gezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 43 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maxi Gezi Şikayet Hattı

Genel olarak seyahat ve turizmle ilgili hizmetler, açık hava etkinlikleri, vize, hava yolu, oto kiralama, seyahat hattı, oteller, demiryolları, seyahat sigortası ve tur paketleri alanında oldukça önemli bir hizmet sunan seyahat acenteleri, birçok kişinin yoğun bir şekilde tercih ettiği firmalar arasında yer alır. Bu sektörde sunulan hizmet kalitesini üst seviyelere taşımak isteyen firma, bu gayenin gerçekleşmesi için şikâyet hattını devreye sokar. Firmanın iletişim bilgileri ile şikâyet hattına bağlanan firma, müşterilerden gelen tüm şikâyetleri oldukça dikkatli bir şekilde kayıt altına alır. Kayıt altına alınan şikâyetler, derhal ilgili birimlere iletilir. İlgili birimler, kendi taraflarına iletilen tüm şikâyetleri oldukça titiz bir çalışma ile inceler ve bir karara bağlar. Bu kapsamda ortaya çıkan karar, en kısa sürede şikâyet sahiplerine iletilmiş olur.

Maxi Gezi şikayet hattı 444 43 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maxi Gezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 43 94

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Maxi Gezi çağrı merkezi numarasına 444 43 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MAKSİ GRUP SEYAHAT TURİZM TİCARET LTD. ŞTİ.
Adres : Kızılay mah. G.M.K Bulvarı 7/1 ÇANKAYA / ANKARA
E-Posta : info@maxigezi.com
Telefon : 444 43 94

Arama Terimleri: Maxi Gezi iletişim bilgileri, Maxi Gezi telefon no, Maxi Gezi irtibat tel, Maxi Gezi canlı destek, Maxi Gezi müşteri temsilcisi, Maxi Gezi şikayet hattı, Maxi Gezi müşteri hizmetleri numarası, Maxi Gezi çağrı merkezi numarası, Maxi Gezi iletişim numarası, Maxi Gezi çağrı merkezi, Maxi Gezi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap