Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alimoğlu Baklava şikayet hattına erişebilirsiniz. Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi Numarası

Mükemmel lezzetleri ile Alimoğlu baklava ilk kez İzmir’de kurulmuş bir firmadır. Daha sonraları ise Türkiye’nin birçok yerine yeni şubeler açmıştır. Bünyesinde şerbetli tatlılar, sütlü tatlılardan başka; yaş pasta, kuru pasta, kek ürünleri, açma, poğaça gibi lezzetli gıdaları da bulunmaktadır. İsterseniz herhangi bir şubesinde oturup dinlenmeyi tercih ederken karnınızı da doyurabilirsiniz. Bornova ilçesinde açılan ilk şubesi ile muhteşem lezzetlerini İzmir halkıyla tanıştıran firmanın şubelerine Türkiye’nin her yerinde denk gelebilirsiniz. Farklı lezzetlerinin üretilmiş olduğu imalathaneleri de hijyen kurallarına uygun ve insan sağlığı için temizliğe önem verilen yerler olmaktadır. Müşterilerinin her türlü sorusunda çağrı merkezleri onların yanında yer almaktadır.

Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri memnuniyetine ve onların damak tadına oldukça önem veren Alimoğlu baklavaları her zaman onların fikirlerine önem vermektedir. Günlük olarak üretilmekte olan baklavalarımızda glikoz kullanılmamaktadır. Şeker ve doğal tatlandırıcılar ile sağlıklı ürünleri kişilere sunmaktadır. Ürünler steril ortamda korunmakta, nakliyeleri ve dağıtımları seri bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle bayatlamadan kişilere sunulması hedeflenmektedir. Kuru pastalarımız farklı olarak üretilmektedir. Tatlı ya da tuzluyu tercih etmek onların zevkine kalmış bir durumdur. Özel günlerinizde ve doğum günlerinizde yaş pastanızı bizden alabilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun olan yaş pastalar günlük olarak imalathanelerde üretilmektedir. Her türlü konuda 0232 000 00 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alimoğlu baklavaları müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki İzmir ilimize ait telefonu arayabilirler. Farklı illerde oturuyorsanız size yakın olan şubenin telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya iletişim araçlarından da ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alimoğlu Baklava müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Alimoğlu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 000 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Şikayet Hattı

Bütün ürünlerimiz tazeliğini kaybetmeden müşteri ile buluşmaktadır. Ama yine de hoşnut olmadığınız durumlarla karşılaşırsanız bizlere bunları bildirmenizi isteriz. Bizim tarafımızdan ortaya çıkan yanlışlar ve hatalar en kısa zamanda giderilecektir. Bunun için size en yakın olan şubemize gidebilir ya da İzmir ana şubemizi arayabilirsiniz. Sizlerden gelen bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmektedir.

Alimoğlu şikayet hattı 0232 000 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alimoğlu Baklava müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alimoğlu Baklava şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 000 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarasına 0232 000 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Barbaros, Alimoğlu Baklavaları, Burak Reis Caddesi, Bornova/İzmir

İletişim Telefon Numarası : 0232 000 00 00

E Posta Mail Adresi : info@alimoglubaklava.com.tr

Arama Terimleri: Alimoğlu Baklava iletişim bilgileri, Alimoğlu Baklava telefon no, Alimoğlu Baklava irtibat tel, Alimoğlu Baklava canlı destek, Alimoğlu Baklava müşteri temsilcisi, Alimoğlu Baklava şikayet hattı, Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası, Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası, Alimoğlu Baklava iletişim numarası, Alimoğlu Baklava çağrı merkezi, Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

  1. Nuri Taşdemir 9 Ekim 2021
  2. Nuri Taşdemir 9 Ekim 2021
  3. Barış deniz 1 Kasım 2021
    • Yönetici 1 Kasım 2021
  4. Huseyin 15 Nisan 2022
  5. Zeliha yaver 14 Mayıs 2022
  6. Erol günay 1 Nisan 2023
  7. Akın Çetinbilek 23 Nisan 2023

Yorum Yap