Aegon Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aegon Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aegon Emeklilik ve Hayat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aegon Emeklilik ve Hayat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Yarını değiştir sloganıyla hayatımıza giren Aegon emeklilik ve hayat sektörün öncü firmalarından biridir. Dünya üzerinde 171 yıldır bu işi yapan firma ülkemizde de özellikle bireysel emeklilik sisteminde çok kısa bir sürede büyüyerek söz sahibi firmalardan birisi olmuştur. 20 ülkeden 29 bin çalışanıyla ve 40 milyon müşteri ile dev bir ailedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bireysel emeklilik sistemine katılım teşvikleri için yüzde yirmi beş devlet katkısı bulunmaktadır. Sosyal sigortaları tamamlaması öngörülen bu anlayışa belirlimi sayının üzerinde işçi çalıştıran iş yerleri otomatik olarak katılacak.

Aegon Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi Numarası

Aegon emeklilik ve hayat firmasının dünya üzerinde yönettiği fon büyüklüğü 700 milyar Euro’yu bulmuştur. Firmanın 1 yıl içerisinde kontrol ettiği fon Türkiye’nin gayri safi milli hasılasının yaklaşık olarak yüzde seksenine eşittir. Aegon hayat ve emekliliğin Türkiye ayağı son 3 yılda yaklaşık olarak %90 büyümüştür.

Bu sigorta şirketi birikim alanında yönettiği fon olarak Türkiye’de ilk sıradadır. Satış komisyonu düşük olan sigortalarla kolay ödeme seçenekleri ile ve 2 ay süresince koşulsuz cayma hakkıyla sektördeki liderliğini perçinlemektedir. Yaygın ekip ağı alanında uzman fon yöneticileri ve yüksek teminatlar ile her geçen gün marka bilinirliği artmaktadır. 24 saat aktif aegon emeklilik ve hayat çağrı merkezi numarası ile sigortalılarının her türlü ihtiyaçlarına anlık cevap vermektedir. Birçok farklı hayat ve birikim sigortası seçeneğiyle Türkiye’de ve dünyada sigorta sektörünün zirvesine oynamaktadır.

Aegon Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aegon Emeklilik ve Hayat müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Aegon Emeklilik ve Hayat olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aegon Emeklilik ve Hayat ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Aegon Emeklilik ve Hayat çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aegon Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 0 312

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aegon Emeklilik ve Hayat çağrı merkezi numarasına 0850 222 0 312 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Müşteri İlişkileri Merkezi: 0850 222 0 312
Faks: 0216 579 79 00-01
Adres: Kozyatağı Mahallesi , Sarı Kanarya Sokak K2 Plaza No:14 34742 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: bilgi@aegon.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Aegon Emeklilik ve Hayat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Aegon Emeklilik ve Hayat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Aegon Emeklilik ve Hayat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Aegon Emeklilik ve Hayat iletişim bilgileri, Aegon Emeklilik ve Hayat telefon no, Aegon Emeklilik ve Hayat irtibat tel, Aegon Emeklilik ve Hayat canlı destek, Aegon Emeklilik ve Hayat müşteri temsilcisi, Aegon Emeklilik ve Hayat şikayet hattı, Aegon Emeklilik ve Hayat müşteri hizmetleri numarası, Aegon Emeklilik ve Hayat çağrı merkezi numarası, Aegon Emeklilik ve Hayat iletişim numarası, Aegon Emeklilik ve Hayat çağrı merkezi

Yorum Yap