Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başlangıcı 1923 yılında olan 1973 de toptancılığa geçen ve 1996 yılında Ankara’da ilk mağazasını açan ayakkabı dünyası Türkiye’de kurulan 92 senelik deneyimiyle sıkça ziyaret ettiğimiz ayakkabı mağazalar zincirlerindendir.

KKTC dahil 53 noktada hizmet vermekte olan ayakkabı dünyasına online satış hizmetiyle birlikte kolayca ulaşabileceğiniz ayakkabı mağazasıdır.

Tüm dünya markalarını bir arada hesaplı fiyatlarla bulabildiğimiz ayakkabı dünyası tüm ailenizin ihtiyacını karşılayabileceğiniz çeşitlilik içermektedir.

Yılın en yeni tarzlarını ilk bulabildiğimiz yer olmakla birlikte hesaplı olması ve kalitesiyle ayakkabı alışverişinde ilk akla gelen yerlerden olmaktadır. Ayakkabı dünyası genellikle sezon sonu fırsat ve kampanyalarıyla öne çıkmaktadır.

Güncel tarzları takip eden adaletli müşteri öncelikli ve olumlu çalışanlarıyla göze çarpan ayakkabı dünyası kalitesini mağaza ve ekibiyle de ortaya koymaktadır.

Ayrıca ayakkabı dünyası çağrı merkezi telefon numarasıyla soru sorun ve taleplerinize cevap vermek için müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 622 70 02

Hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Elektronik ortamda iletişim kurmak isterseniz aşağıda verdiğimiz email adresiyle irtibata geçebilirsiniz.
destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr

Bir diğer irtibat kurma yolunuz olan iletişim formuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası İletişim Formu

Arama Terimleri: ayakkabı dünyası iletişim bilgileri, ayakkabı dünyası telefon no, ayakkabı dünyası irtibat tel, ayakkabı dünyası canlı destek, ayakkabı dünyası müşteri temsilcisi, ayakkabı dünyası şikayet hattı, ayakkabı dünyası müşteri hizmetleri

36 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla