Dacia çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Dacia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1966 yılında kurulan Dacia ilk olarak Romanya’da modern ve sağlam araçlar üreterek müşterileri ile buluşturmak. Romanya iklimi, yetersiz durumdaki yollar  oldukça sorun teşkil etmektedir. Karpat Dağları’nı aşmak için gereken uzun mesafeler nedeniyle bu araçların son derece güvenilir durumda olması gerekli olarak görülmekteydi. 1999 yılında Renault Dacia’yı devralarak büyük bir atılıma geçmesine neden oldu. Tarihi Pitesti tesisini radikal biçimde modernleştirerek ciddi atılımlar yapmış oldu. Bu durum markanın kalite açısından yeni bir döneme girmesinin önünü açmıştır.

2004 yılında Dacia, markanın yenilenmesini simgeleyecek bir adım atmıştır. Bu adımla birlikte Logan aile sedan modelini piyasaya sürerken ilerleyen yıllarda oldukça başarılı bir grafik çizmiştir. 2011 yılında bir yılda üç yüz kırk binden fazla araç satarak yeni müşterileri ailesine kattı. Oldukça başarılı bir grafik çizen Dacia 2012 yılında Fas’ta yeni bir fabrika açarak gelişimlerine devam etti.

Bünyesinde oldukça fazla çalışan bulunduran Dacia gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini ilk sıraya almıştır. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Dacia çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda olmuştur.

Otomotiv sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Dacia her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletmektedir. Durum böyle olunca geniş servis ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda daha başarılı bir hale gelecektir. Türkiye’de yedi gün yirmi dört saat yol yardım servisi, yetkili servis uzmanlığı ve orjinal yedek parça üretim garantisi ile araçlarının arkasında durmaya devam etmektedir.

Dacia Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Dacia, otomotiv sektöründe kendinden söz ettirmekte. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden üretim çeşitliliğini ve araç verimliliğini arttırarak kendini yeniliyor. Otomotiv alanında birbirinden kaliteli  ve sağlam araçların yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dacia müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dacia ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dacia çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında internet web sitesi üzerinden bize ulaşın seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 99 44

Hafta içi her gün saat 08:00-18:00 arasında

Hafta sonu saat 10:00-18:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Arama Terimleri: Dacia iletişim bilgileri, Dacia telefon no, Dacia irtibat tel, Dacia canlı destek, Dacia müşteri temsilcisi, Dacia şikayet hattı, Dacia müşteri hizmetleri numarası, Dacia çağrı merkezi numarası

One Response

  1. muammer coşkan 13 Aralık 2022

Yorum Yap