Malitur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Malitur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Malitur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Malitur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Malitur şikayet hattına erişebilirsiniz. Malitur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Malitur Çağrı Merkezi Numarası

Yurt içi ya da yurt dışı gezi planlarını turlarla gerçekleştirmek isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Tur programları kişilere hem kolay hem de güzel bir tatili sunmaktadır. Eğer nereye gitmeniz gerektiği konusunda kararsızlık yaşıyorsanız turları inceleyerek kesin karara varabilirsiniz. Üstelik sizin müsait olduğunuz zaman içerisinde birçok farklı tura da rastlayacaksınız. Ulaşımdan konaklamaya kadar bütün her şeyin düşünülmüş olduğu turlar kişilere zahmetsiz bir tatili de sunmaktadır. Malitur seyahat acentesi olarak bilinmektedir. Farklı gezi rotaları ile keyifli bir tatili kişilere sunmaktadır. Bu turlara katılanlar profesyonel bir hizmet ve uygun fiyatlarla karşılaşır. Ödemelerinizi kredi kartına taksit imkanıyla da yapabilirsiniz. Güvenli online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin farklı yerlerine gidebileceğiniz gibi yurt dışı seyahatlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayanlar tur programlarını öğrenebilir. Ayrıca turlarla ilgili istek ve önerilerini de sunabilir.

Malitur çağrı merkezi numarası 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Müşteri Hizmetleri Numarası

Malitur firmasının düzenlemiş olduğu turlar ikiye ayrılmaktadır. Birincisi yurt içi turlardır. İkincisi ise yurt dışı turlar olmaktadır. Yurt içi turlarda Karadeniz, Ege, Akdeniz turları bulunur. Hafta sonu turları, Bozcaada turu, Kuşadası turları, Gap turları, Likya turları, Kapadokya turları, Salda turları, Marmaris turları, Doğu Anadolu turları bulunur. Yurt dışı turlarında ise Dubai, İtalya, Küba, Yunanistan, Balkan, Paris, İspanya, Orta Avrupa turları sizlere sunulur. Bu turlar arasında vizesiz olanlar birçok kişinin tercihi olmaktadır. Özel zamanlarda özel turların düzenlenmesi de söz konusu olmaktadır. Mesela bayram turları Ramazan ve Kurban Bayramı’nda düzenlenmektedir. Bayramda ne yapsam diye düşünenler bu turlara katılabilir. Yılbaşı turu ile unutamayacağınız bir yeni yıl kutlaması yapabilirsiniz. Sömestre turları ile çocuğunuzun okul tatilini birlikte geçirebilirsiniz. Bu durum ailecek yapılacak tatil için size sunulmuş fırsat olabilir. Tüm bu turlarla ilgili ayrıntılı bilgiler müşteri hizmetlerinden alınmaktadır. Firmanın internet sayfasına giriş yaparak da detaylı araştırma yapmak mümkündür.

Malitur müşteri hizmetleri numarası 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Milli bayram tatillerinde düzenlenen turlar da bulunmaktadır. Mesela 30 Ağustos, 23 Nisan, 15 Temmuz, 29 Ekim turları birkaç gün tatil yapmak ve farklı yerler görmek için sizlere sunulmuştur. Yorucu geçen günlerin ardından küçük kaçamaklar sizlere iyi gelecektir. Karadeniz Bölgemizin mükemmel doğasını keşfetmek, Akdeniz bölgesinin harika denizini görmek, deniz ve kumsal keyfini çıkarmak bu turlarla mümkündür. Kültür turları, sizin ve çocuklarınızın tarihi yerler görmesini sağlamaktadır. Ülkemizde birçok tarihi yer bulunur. Kültür turları ile buraları gezebilirsiniz. Günübirlik turlar sizleri farklı atmosferlere götürebilir. Hafta sonu tatiliniz için de alternatifleriniz oldukça fazladır. Konforlu ulaşım araçları ve kaliteli otellerde konaklama için Malitur firmasını seçebilirsiniz. Firmayla direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 850 303 13 63 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir. Sizin aranmanızı sağlamak için “biz sizi arayalım” seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Malitur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Şikayet Hattı

Malitur firmasının düzenlemiş olduğu tur programları yaz ve kış aylarında devamlı olmaktadır. Kışın kayak bölgelerine düzenlenen turlarla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Termal otellerde konaklama imkanı da kişilere sunulmaktadır. Otobüs, uçak ve gemiyle gerçekleşen turlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Az vakti olanlar birkaç günlük turlardan faydalanabildiği gibi çok vakti olanlar bir haftalık turlardan da faydalanabilir. Verilen hizmetlerle, otellerle ya da ulaşımla ilgili şikayetler firmaya bildirilebilir. Şikayetler için müşteri hizmetleri aranabilir, sizi aramalarını da sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden firmayı takip etme durumunuz da söz konusudur. İptal, iade ve güvence paketi sunulan birçok tura da rastlanmaktadır. Bu turlardan faydalananlar iptal, iade, güvence paketi alarak herhangi bir aksilik durumunda ödedikleri ücretlerini geri alabilmektedir. Müşteri memnuniyeti için her türlü durum düşünülmüştür.

Malitur şikayet hattı 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Malitur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Malitur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Malitur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 303 13 63

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Malitur çağrı merkezi numarasına 0850 303 13 63 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Malitur Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Adres : Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No:56 Kat:4 D:5 Kadıköy/İstanbul
E-Posta : info@malitur.com
Telefon : 0850 303 13 63

Arama Terimleri: Malitur iletişim bilgileri, Malitur telefon no, Malitur irtibat tel, Malitur canlı destek, Malitur müşteri temsilcisi

Yorum Yap