Magnum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Magnum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Magnum çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Magnum müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1989 yılından günümüze eşsiz lezzeti ile raflardaki yerini almıştır. İlk olarak 1989 yılında Almanya’da satışa sunulan daha sonrasında yıllar 1994’ü gösterdiği zaman ülkemizde satışa sunulan dondurma oldukça beğenilmiştir.Şık formu ve yetişkinler için özel hazırlanan yapısı ile oldukça beğenilen dondurma üst üste satış rekorları kırmıştır.

Ünlü yüzlerle reklam filmleri yapan ve medyada oldukça sık rastlanılan firmanın ürünleri özellikle yetişkinler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle bitter çikolatası ile eşsiz iç lezzetini harmanlayan ürünleri herkesimden insan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Algida tarafından üretilerek satışa sunulan ama marka değerini oldukça arttıran bu dondurma türünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Her çıkardığı yeni türünü tanıtırken reklama verdiği önem ile çok hızlı bir şekilde yayılan ve kalitesi ile ön plana çıkan ürünler yoğun olarak talep görmektedir.

Magnum Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde hemen hemen her noktada rahatlıkla bulabileceğiniz ürünleri ve çeşitli alternatifleri ile seçim yaparken aynı zamanda da lezzeti ile insanları büyüleyen marka her geçen gün daha fazla yaygınlaşmaktadır. 2010 yılından itibaren özellikle mini serisi ile oldukça popüler olan firma daha küçük porsiyonlarda kaliteli malzemeler ve lezzetinden taviz vermeden yapılan ürünler ile tanınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Magnum müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Magnum olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Magnum ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Magnum çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Magnum Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 25 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Magnum çağrı merkezi numarasına 444 25 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Unilever Sanayi ve Ticaret Türk Anonim Şirketi

Adres İletişim ve İrtibat : Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 37768 Ümraniye, İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Magnum iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Magnum sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Magnum iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Magnum iletişim bilgileri, Magnum telefon no, Magnum irtibat tel, Magnum canlı destek, Magnum müşteri temsilcisi, Magnum şikayet hattı, Magnum müşteri hizmetleri numarası, Magnum çağrı merkezi numarası, Magnum iletişim numarası, Magnum çağrı merkezi

One Response

  1. Ebru Tülay 11 Temmuz 2023

Yorum Yap