Max Factor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Max Factor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Max Factor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1909 yılında Polonya’da kurulmuş olan kozmetik şirketi Max Factor, kurucularının ABD’ye göç etmesi sonucunda merkezi California’ya taşımışlardır. Başlarda peruk yapan Max Factor, tiyatronun büyümeye başladığını fark ettikten sonra oyuncuların makyajlarını yapmaya başlamışlar. Daha sonrasında sinema oyuncularına makyaj yapmaya başlayan şirket ilk makyajda ekrana tonları başarılı geçiremedikleri için ekrandaki renklere ve gölgelere uygun makyaj ürünleri tasarlayıp makyajı uygulamışlardır ve tahminlerinden çok başarı elde etmişlerdir ve sonrasında film makyajlarında liderliğe oturmuştur.

Renk yelpazesinin geniş olması sayesinde her yüz tipi ve yüz tonuna uygun ürünler uygulayabilmişlerdir.
Max Factor başarılı ekibi ile birlikte kozmetik ürünlerinde yeni icatlarıyla ilkleri yaşatarak günümüze kadar farkı ve kalitesiyle gelmiştir. Çok sık tercih ettiğimiz ve vazgeçemediğimiz Max Factor kozmetik ürünleri yenilikçi bakış açısıyla adından daha çok uzun yıllar bahsettirecek gibi gözüküyor.

Çok fazla renk tonlamasıyla günlük ve gece makyajları için bizlere çeşitli imkanlar sunan Max Factor sizlere en iyi hizmeti vermek için çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine distribütör aracılığıyla sorularınıza müşteri temsilcileri cevaplamaktadır.

Max Factor İletişim Formu

Arama Terimleri: max factor iletişim bilgileri, max factor telefon no, max factor irtibat tel, max factor canlı destek, max factor müşteri temsilcisi, max factor şikayet hattı, max factor müşteri hizmetleri

33 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla