Cender A.Ş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Cender A.Ş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CENDER GROUP 1995 yılında orta ölçekli bir sermaye ile çalışmalarına başlamıştır. Ev tekstil ürünleri imalatı ve pazarlaması ile ticaret hayatına atılarak çalışmalarına devam eden firma büyümesine devam etmiştir. CENDER, istikrarlı çalışması ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla vazgeçmemiştir. Deneyimli kadrosu ile sektöre adını duyuran firma oldukça beğenilmektedir.

2003 Yılında Yüksek Teknoloji Ürünleri ile birlikte sektör değiştirerek masaj sistemleri, medical-sağlık, su arıtma,su sebili, saklama kabı, plastik üretimi ve kamera ve güvenlik sistemleri ile alakalı yatırımlara geçerek bu alanda da güzel hizmetler vermiştir. CENDER GROUP bünyesinde ürünlerin tamamına yakını kendisine ait olan fabrikalarda üretilerek ekonomiye ciddi katkı sağlamış ve bu alanda kendinden söz ettirmiştir.

2008 Yılında Cender Yüksek Teknoloji Ürünleri A.Ş. bünyesinde AMASYA ili Göynücek ilçesinde modern meyve üretim tesislerini kurarak bu alanda da çalışmalarına başlamıştır.

Cender A.Ş. gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cender A.Ş. çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmaktadır.

Birçok sektörde oldukça başarılı bir duruma gelen Cender A.Ş. her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Cender A.Ş. ilerleyen zamanlarda kendini birçok sektörde daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Cender A.Ş. amacı müşterilerine hitap eden ürün yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında duran Cender A.Ş. aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Cender A.Ş. Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden Cender A.Ş. , özellikle çalıştığı sektörlerde kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden Cender A.Ş. ürün çeşitliliğini ve kaliteli tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. Kendi alanında birbirinden farklı ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cender A.Ş. müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cender A.Ş. ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Cender A.Ş. çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cender A.Ş. Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 222 22 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cender A.Ş. çağrı merkezi numarasına 0212 222 22 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

info@cender.com.tr e posta adresine mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cender A.Ş. sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cender A.Ş. iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cender A.Ş. iletişim bilgileri, Cender A.Ş. telefon no, Cender A.Ş. irtibat tel, Cender A.Ş. canlı destek, Cender A.Ş. müşteri temsilcisi, Cender A.Ş. şikayet hattı, Cender A.Ş. müşteri hizmetleri numarası, Cender A.Ş. çağrı merkezi numarası

Yorum Yap