lc-waikiki-cagri-merkezi-numarasi

Lc Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LC Waikiki çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde LC Waikiki müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden LC Waikiki şikayet hattına erişebilirsiniz. LC Waikiki müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’de 1997 yılında kurulmuş olup günümüze kadar açmış olduğu mağaza sayısı 29 ülkede 637 ye ulaşmıştır. Kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet veren Lc Waikiki, kurduğu çağrı merkezi sayesinde müşterileriyle daha yakından ilgilenerek en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

LC Waikiki Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük çocuk, erkek, kadın ve genç giyim mağazası olan LC Waikiki firmamızı her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Verdiğimiz hizmet ile en kaliteli ve en iyi hizmeti verdiğimizi düşünüyoruz ve daha iyi için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Gardırop alışverişlerinizin en iyi adresi olan LC Waikiki destek hattı kalite standartlarını geliştirdik. Geçtiğimiz bu zorlu günlerde mağazamıza gelmeden web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde iade, değişim veya ürünlerimiz hakkındaki talepleriniz için mağazamıza gelmeden çağrı merkezimiz yoluyla tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlıyoruz. Lc Waikiki çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezimizde verdiğimiz hizmet kapsamlarını genişleterek sizlere daha temiz, güvenilir ve temassız bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Türkiye’nin en eski ve en kapsamlı mağazası olarak verdiğimiz hizmetin en iyi kalitede olduğunu ve daha da iyi olacağını umuyoruz. Verdiğimiz hizmetler hakkında görüşlerinizi bildirmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri Numarası

Sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde en geniş kapsamlı hizmeti veren LC Waikiki mağazamıza artık her yerden ulaşmak çok daha kolay. Yaşadığımız bu pandemi günlerinde web sitemiz üzerinden dilerseniz kart, dilerseniz kapıda ödeme ile temassız alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezimizde verdiğimiz hizmeti genişleterek mağazamıza gelmeden her türlü işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizi daha detaylı incelemek veya bizlere ulaşabilmek için instagram, facebook, twitter, linkedin, pinterest ve youtube platformlarındaki hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sipariş takibiniz için web sitemize giderek bir iletişim formu bırakabilir veya en alt kısımda bulunan ‘sipariş takip’ butonundan sorgulayabilirsiniz. Eğer soru ve görüş bildirmek istiyorsanız web sitemize giderek kurumsal iletişim formu bırakabilir, ürün veya kargo hakkındaki talepleriniz için internet mağazası iletişim formu bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle bağlantı kurabilmek için tuşlamanız gereken LC Waikiki müşteri hizmetleri numarası numarası 444 4 529’dur.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

LC Waikiki müşteri temsilcisi ile direkt bağlantı kurmak istiyorsanız web sitemizden bırakacağınız kurumsal veya internet mağazası iletişim formundan sonra sizlere en fazla 30 dakika içinde geri dönüş sağlarız. Yukarıda belirttiğimiz LC Waikiki çağrı merkezi numarasını tuşladığınızda ise sesli yanıt sisteminden tuşlama yapmayarak direkt olarak müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için LC Waikiki müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

LC Waikiki Şikayet Hattı

Yaşadığımız bu pandemi günlerinde web sitemizden yapılan alışverişler artmaktadır. Yaşadığınız kargo veya ürün hakkında şikayet talebiniz için yukarıda belirttiğimiz LC Waikiki şikayet hattı numarasını arayabilir veya web sitemize iletişim formu bırakabilirsiniz.

Lc Waikiki müşteri hizmetleri için Lc Waikiki iletişim 444 lü numarası bulunmaktadır. Aşağıda yazılı Lc Waikiki telefon no dan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Lc Waikiki aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde de faaliyete başlamıştır. Girne Magosa ve Lefkoşa’da Serana mağazalarıyla ortak şekilde ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz numara ile K.K.T.C şubelerine ulaşmanızda mümkün.

Lc Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
444 45 29

Telefonla aramak yerine dilerseniz aşağıda yazılı adrese email göndererek de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
info@lcwaikiki.com

Sanal ortamda müşteri hizmetleri ile irtibat kurmanın bir diğer yolu da iletişim formudur. Aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile sorun, soru ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Lc Wakiki İletişim Formu

Arama Terimleri: lc waikiki iletişim bilgileri, lc waikiki telefon no, lc waikiki irtibat tel, lc waikiki canlı destek, lc waikiki müşteri temsilcisi, lc waikiki şikayet hattı, lc waikiki müşteri hizmetleri, lc waikiki müşteri hizmetleri numarası, lc waikiki çağrı merkezi numarası, lc waikiki iletişim numarası, lc waikiki çağrı merkezi, lc waikiki müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. YASEMİN GÖREN 5 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 5 Aralık 2017
 2. A.kadir 7 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 7 Aralık 2017
 3. Nilay Yıldırım 29 Aralık 2017
 4. akin erdem 21 Ocak 2018
 5. Sss 12 Mart 2018
 6. Gulhan 23 Mart 2018
 7. Meral 10 Nisan 2018
 8. merve 22 Mayıs 2018
 9. Emir Özkan 7 Ağustos 2018

Yorum Yap