indesit çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Indesit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elektrikli ev aletleri üreten Indesit 1975 yılında İtalya’nın Fabriano şehrinde kuruldu. Zamanla İtalya’daki elektrikli ev aletleri sektörünü domine eden Indesit üretim tesisi sayısını 16’ya çıkardı. Bunlardan 8 tanesi İtalya’da bulunurken diğer 8 tanesi Polonya, Birleşik Krallık, Rusya ve Türkiye’de bulunmaktadır. Indesit Türkiye piyasasına 1990 yılında giriş yaptı. Indesit halen Türkiye’de beyaz eşya ve ankastre üretim ve satışını yapmaktadır.

Indesit Türkiye’deki üretimlerini Manisa’da yapmaktadır. Manisa’da kurmuş olduğu işletmede derin dondurucu ve buzdolabı üretimi yapan Indesit buradan üretilen ürünlerin %75’ini Avrupa’ya ihraç etmektedir. Diğer taraftan Orta Doğu ve Asya için de Manisa’da üretim yapan Indesit 2010 yılında bu ülkelere 1 milyondan fazla ürün satarak rekor kırmıştır.

Manisa’da arge araştırmalarına ve üretime devam eden Indesit sadece Manisa’daki işletmede üretip sattığı bir çok model geliştirmiştir. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise Quadrio’dur. Indesit Quadrio buzdolabını sadece Manisa’daki tesislerinde üreterek buradan tüm dünyaya ihraç etmiştir. Indesit’in Manisa’da bulunan tesisi aynı zamanda 1000’den fazla kişiye iş olanağı sağlamış ve ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Indesit sadece dondurucu ve buzdolabı üretmekle kalmamış aynı zamanda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar ve klima üretimi ve satışı da yapmıştır. Indesit Türkiye’de Arge çalışmalarına ağırlık vererek Hotpoint Yeni Kombi Buzdolabı serisini üretmiştir ve bu seriden yıllık 20 bin adet üreterek satışını yapmıştır. Bunların %40’ı Türkiye’de satışa sunulurken kalan %60’lık kısım dünya ülkelerine ihraç edilmiştir.

Indesit’in merkez şubesinin telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi bilgileriyle birlikte teknik servis için çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Indesit ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları bildirebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Indesit ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Indesit Türkiye Şubesi Telefon Numarası
(+90) 212 355 53 00

Indesit Türkiye Şubesi Faks Numarası
(+90) 212 212 95 59

Indesit Türkiye Şubesi Adresi
Adres: Karahasan Sokak No: 11 Balmumcu
34349 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

Indesit Teknik Servis Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 50 10

Indesit Teknik Servis Mail Adresi
service.tr@indesit.com

Arama Terimleri: indesit çağrı merkezi, indesit telefon numarası, indesit irtibat tel, indesit mail adresi, indesit şikayet var, indesit müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. Erol ŞİMŞİR 30 Mayıs 2018
    • Yönetici 2 Haziran 2018

Yorum Yap