Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mosmoda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mosmoda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Mosmoda dünyaca ünlü markaların ürünlerinin satışının yapıldığı bir alışveriş platformudur. Mosmoda mağazacılık serüvenine Los Angeles’te başlayarak kısa zamanda çok yol katederek dünya markası haline gelmiştir. Ayrıca 2010 yılından itibaren mosmoda.com ile siz değerli müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. Birbirinden uygun ve güzel kampanyalarla dünyaca ünlü 400’den fazla markanın ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Mosmoda Çağrı Merkezi Numarası

Mosmoda’nın Los Angeles’teki merkezinin yanında Türkiye’de dağıtım merkezi ve KKTC’de finans merkezi de bulunmaktadır. Bütçesini her geçen gün arttıran Mosmoda lüks kullanımda Türkiye’nin en iyi alışveriş platformlarından biri haline gelmiştir. Çözüme odaklı çalışmayı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışan Mosmoda dünyanın 34 farklı ülkesine paket teslimi yaparak büyük bir başarıya imza atmıştır. Bir çok ünlü markanın ürünlerinin müşterilerle buluştuğu Mosmoda’da kozmetik, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerinde erkek ve bayanlara yönelik ürün satışı yapılmaktadır.

Mosmoda her geçen gün başarısını arttırarak hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Bunları yaparken kaliteli ürün satışına önem vererek en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibiyle müşterilerine hizmet vermeye devam eden Mosmoda her geçen gün marka değerini yükselterek ticaret hayatına devam etmektedir.

Mosmoda çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Mosmoda müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz iletişim formu ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Mosmoda müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Mosmoda hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
iletişim formu

Mosmoda Mail Adresi
destek@mosmoda.com

Arama Terimleri: mosmoda çağrı merkezi, mosmoda iletişim, mosmoda irtibat tel, mosmoda telefon numarası, mosmoda müşteri hizmetleri, mosmoda mail adresi, mosmoda şikayet hattı, mosmoda şikayet var, mosmoda üyelik iptal etme, mosmoda iletişim formu

Yorum Yap