Call Of Duty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Call Of Duty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Call Of Duty çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Call Of Duty müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Call Of Duty şikayet hattına erişebilirsiniz. Call Of Duty müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Call Of Duty Çağrı Merkezi Numarası

Çağrı merkezi hizmetleriyle sektörde ön plana çıkan bir oyun firmasıdır. Firmaya olan ilgi ve alaka her geçen gün artmaktadır. Sizlere en kaliteli savaş oyunu animasyonu deneyimini sunuyor. Oyunları gelişmiş grafik yapılarıyla savaş oyunları kategorisinde 1 numarada yer almaktadır. Oyun firması kurulduğu günden bu yana hizmetlerini her geçen yıl bir adım ileriye taşımıştır.

Call Of Duty oyun firmasının çağrı merkezi numarası fax hattı (310) 255-2152 şeklindedir. Bu numara üzerinden oyun firmayla doğrudan irtibata geçerek önerilerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 08.00 ile 00.00 arasında hizmet vermektedir. Bu süreler zaafında bizleri iletişim numarası üzerinden arayarak firmayla doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Call Of Duty çağrı merkezi numarası (310) 255-2152 nolu fax üzerinden ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi personelleri etkili iletişim becerileriyle ön plana çıkan kişilerdir. Ayrıca halkla ilişkiler konusunda uzman sıfatını almış olan kişilerle çalışmaktadır. Diksiyonu düzgün çağrı merkezi personelleri siz değerli oyunculara üst düzey standartlarda bir hizmet ayrıcalığı sunuyor. Sizlere sunmuş olduğu bütün iletişim hizmetleri HD ses kalitesi standartlarına uyumlu olarak gerçekleşmektedir.

Müşteri hizmetleriyle sizlere en avantajlı oyun firması olma hizmetini sunuyor. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için (310) 255-2152 telefon numaralarını kullanarak fax göndermeniz yeterli olacaktır. Bu numara üzerinden iletişime geçerek hizmet taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personelleri deneyimli hizmetleriyle ön plana çıkıyor.

Call Of Duty müşteri hizmetleri numarası (310) 255-2152 nolu fax hattından ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma sektörde rakipsiz bir konumda yer alıyor. Firmayla direkt olarak bağlantıya geçmek oldukça kolaydır. Oyun kurumuyla direkt bağlantı kurmak için fax hattı olan (310) 255-2152 numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Numarayı çevirdikten sonra saniyeler içerisinde müşteri hizmetleri personellerine bağlantıya geçmiş olacaksınız.

Call Of Duty müşteri hizmetlerine direk bağlanma (310) 255-2152 nolu fax üzerinden ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Şikayet Hattı

Sektöre adım attığı ilk günden bu yana objektif çalışma prensipleriyle ön plana çıkan bir kurumdur. Sizlere sektördeki en profesyonel şikayet hattı hizmetini veriyor. Firmanın şikayet hattına bağlanmak için yapmanız gereken tek işlem (310) 255-2152 fax numarasını tuşlamaktır. Bu numara üzerinden her türlü şikayet talebinizi iletebilirsiniz.

Call Of Duty şikayet hattı (310) 255-2152 nolu fax telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Call Of Duty müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Call Of Duty şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Call Of Duty Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

(310) 255-2152  (Faks)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Call Of Duty çağrı merkezi numarasına (310) 255-2152 numaralı fax hattından erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı :Activision Yayıncılık, Inc.

Adres : 3100 Okyanus Parkı Bulvarı Santa Monica, Kaliforniya 90405

Hesap Kurtarma Talebi için : tıklayınız

Faks: (310) 255-2152

Arama Terimleri: Call Of Duty iletişim bilgileri, Call Of Duty telefon no, Call Of Duty irtibat tel, Call Of Duty canlı destek, Call Of Duty müşteri temsilcisi

Yorum Yap