Kuzeyden Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzeyden Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzeyden Su çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuzeyden Su müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuzeyden Su şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuzeyden Su müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuzeyden Su Çağrı Merkezi Numarası

Hazır su alışverişleri için sıkça tercih edilen Kuzeyden Su firması, hem kendi bayilerinden hem de Getir üzerinden satışlarını yapmaktadır. 0.33 L, 0.5 L, 1 L, 1.5 L, 5 L ve damacana su ürünlerine sahip olan firma, ayrıca resmi web sitesi üzerinden de sipariş alımı yapmaktadır. 7,4 pH değerine sahip olan bu sular, BPA içermeyen ambalajlarda sunulduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Marka hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu bağlamda yetkililer ile iletişim kurmak isteyen kişiler, +90 850 532 50 50 telefon numarası üzerinden yetkililerle görüşme sağlayabilmektedir.

Bu telefon numarası üzerinden firmanın yetkilileri ile iletişim kurabilmeniz mümkün olacaktır. Bu telefon numarasını aramanız durumunda hem su siparişinizi verebilir hem de almış olduğunuz hizmetle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; siparişi yanlış gelen ya da ürünlerde sorun olduğunu gören kimseler, bu numara ile mağduriyetlerini giderebilmektedir.

Kuzeyden Su çağrı merkezi numarası 0850 532 50 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzeyden Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Su siparişi vermek, siparişlerinde yaşanan aksaklıkların giderilmesini sağlamak ve bu gibi nedenlerden ötürü firmanın müşteri temsilcilerine erişmek isteyen kişiler, birden fazla yöntem ile firmanın yetkilileriyle iletişim kurabilmektedir. Bir önceki başlıkta belirtmiş olduğumuz +90 850 532 50 50 telefon numarasını kullanabilir veyahut Kuzeyden Su Bize Ulaşın sayfasına giriş yaparak isim, telefon, e-posta, konu ve mesaj kutucuklarını doldurarak firmaya mesajınızı bırakabilirsiniz. Yetkililer en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacak ve bilgi verecektir.

İletişim formu, kişilerin direkt olarak firma yetkililerine erişim sağlayabileceği yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken husus ise, formu eksiksiz ve açık şekilde doldurmaktır. Eğer müşteri temsilcileri sizin belirttiğiniz sorunları net olarak anlayamazsa, yardımcı olmaları neredeyse imkansız olacak ve yaşanan mağduriyet devam edebilecektir. Bu nedenle yaşadığınız sorunu en sade ve doğru şekilde yazmanız oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Kuzeyden Su müşteri hizmetleri numarası 0850 532 50 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzeyden Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kuzeyden Su firmasının yetkililerine direkt olarak bağlanmak isteyen kişiler, daha önceki başlıklarda belirtilen telefon numaraları ve iletişim formu üzerinden bu isteklerini yerine getirebilmektedir. Belirtilen bu yöntemler ile sipariş, dilek, istek, öneri gibi konularda konuşmalar gerçekleştirebilir ve müşteri memnuniyet düzeyinin arttırılmasına destek olabilirsiniz. Buna ek olarak firmanın sosyal medya hesaplarına DM gönderiminde bulunarak da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuzeyden Su adıyla açılmış sosyal medya hesapları, firma hesabı olduğu için aktif şekilde kullanılmaktadır. Firma, bu mecralardan kampanya gibi durumların bilgisini vermekte ve müşterilerden gelen mesajlara yanıt oluşturmaktadır. Bu nedenle firmanın müşteri temsilcileri ile anlık bir şekilde haberleşmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Kuzeyden Su müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 50 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzeyden Su Şikayet Hattı

Firmadan almış olduğu hizmetlerden memnun kalmayan ya da aksilik yaşayan kişiler, yaşadıkları mağduriyetlerin giderilmesi için firma şikayet hattını kullanmak istemektedir. Ancak bu noktada bilinmesi gerekir ki, firmaya ait bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle sorunlarını dile getirmek isteyen kişiler, belirttiğimiz tüm iletişim yöntemlerini şikayet hattı olarak kullanılabilmektedir. Bu da demek oluyor ki +90 850 532 50 50 telefon numarası ve firma sosyal medya hesapları, şikayetleri bildirmek için tercih edilebilmektedir.

Eğer Kuzeyden Su markasına ait alımları Getir platformu üzerinden yaptıysanız da info@getir.com e-mail adresi üzerinden yetkililere ulaşarak şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Getir siparişinde getirilen suyun patlak olması, daha önce açılmış veya kullanılmış olması gibi durumlarda bu maili tercih edebilirsiniz. Bu sayede Getir firmasının yetkilileri sizlerle yakından ilgilenecek ve yeni gönderimi yapacaktır.

Kuzeyden Su şikayet hattı 0850 532 50 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kuzeyden Su müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kuzeyden Su şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kuzeyden Su Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 50 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kuzeyden Su çağrı merkezi numarasına 0850 532 50 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Asaş Kaynak Suları San. ve Tic. A.Ş.
Adres : Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337
E-Posta : info@getir.com
Telefon : 0850 532 50 50

Arama Terimleri: Kuzeyden Su iletişim bilgileri, Kuzeyden Su telefon no, Kuzeyden Su irtibat tel, Kuzeyden Su canlı destek, Kuzeyden Su müşteri temsilcisi

Yorum Yap