Uno Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uno Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uno çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Uno müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Uno şikayet hattına erişebilirsiniz. Uno müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uno Çağrı Merkezi Numarası

Ekmek sofralarımızın vazgeçilmez gıdalarından bir tanesidir. Sağlıklı unlardan üretilmiş olan ekmekler yiyen kişiler hem doğru bir şekilde beslenmiş olurlar hem de sağlıklı tüketim yapmış olurlar. Una bu düşünce ile yola çıkarak, insanların bazı alışkanlıklarını değiştirme ve doğru bir hal almasını sağlama çabası içerisinde olan bir firmadır. 28 yıldan beri 7 farklı ildeki fabrikalarımızda üretilen el değmeden hazırlanan ekmeklerle kişilerin yanındadır. Ekmeklerimiz lezzetli olduğu kadar içeriğinde oldukça zengin mineraller bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile ekmeklerimizi yiyebilirsiniz. Firmamızın çağrı merkezleri de sizlerden gelecek her türlü istek, dilek ve önerilere açıktır. Ürünlerimizle ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uno çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uno Müşteri Hizmetleri Numarası

Tam buğday, çavdarlı, tahıllı, siyez buğdaylı, kepekli gibi ekmek çeşitlerimiz ile kişilerin vücutlarına gerekli olan vitamin ve mineralleri almasını sağlamaktayız. Şeffaf ambalajlarımız ile ürünleri görerek alabilme şansına sahipsiniz. Bütün ekmek çeşitlerimizi sabah, öğle, akşam öğünlerinde tüketebilir ve sofralarınızı hem lezzetli hem de sağlıklı bir hale dönüştürebilirsiniz. Çok sayıda bakkal, market, süper marketlere gönderilen Uno ekmekleri çok kişi tarafından da oldukça fazla ilgi görmektedir. Çocuklarınıza hazırlamış olduğunuz sandviç ya da tostları ekmeklerimizle hazırladığınız zaman daha leziz bir öğünü onlara sunabileceksiniz. Diyet yapan kişiler çıtır çubuk ile hem doyurucu hem de az kalorili ara öğüne sahip olabilirler. Bizleri 0212 501 94 29 ya da 0800 261 33 04 numaralı telefondan arayabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Uno müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Uno Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

‘Tam beslen tam yaşa’ sloganı ile kişilerin sağlıklı beslenmesi gerektiğini vurgulayan Uno, onlara farklı lezzetler de sunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilmeniz için yukarıdaki numaraları arayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de bizimle iletişim kurmanız mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Uno müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Uno Şikayet Hattı

Ekmeklerimiz hijyenik ortamda dilimlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Buna rağmen uygun şartlarda depolanmayan ve bu yüzden de elimizde olmayan sebeplerden dolayı oluşmuş olan durumlarda şikayet oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her türlü şikayeti değerlendirecek ve giderecektir. Lavaşlarımız, Çıtırlarımız ve çeşitli ekmeklerimiz ile kişi sağlığına önem vermekte ve özen göstermekteyiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Uno müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Uno şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Uno Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Uno çağrı merkezi numarasına 0212 501 94 29 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Adres : Yukarı Dudullu Mah. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:25 Ümraniye 34775 – İstanbul

Merkez Telefon : 444 1 UNO (444 1 866)

Merkez Faks : 0216 415 46 92

E-Posta : uno@uno.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Uno iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Uno sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Uno iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Uno iletişim bilgileri, Uno telefon no, Uno irtibat tel, Uno canlı destek, Uno müşteri temsilcisi, Uno şikayet hattı, Uno müşteri hizmetleri numarası, Uno çağrı merkezi numarası, Uno iletişim numarası, Uno çağrı merkezi, Uno müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap