uedas-cagri-merkezi-numarasi

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UEDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde UEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden UEDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. UEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

UEADAŞ (Uludağ Elektirik Dağıtım A.Ş.) 2010 yılında kurulan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da tüm il ve ilçe merkezlerine perakende olarak satışını yapan elektrik dağıtım firmasıdır.

Uedaş Çağrı Merkezi Numarası

Uedaş olarak bilinen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş, 1 Eylül 2010 yılından itibaren Limak Holding bünyesinde faaliyete göstermeye başlamıştır. Özelleştirilmme işlemi tamamlandıktan sonra Limak Holding bünyesine giren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ’nin temel görevi iletim noktalarından sağladığı elektriği, vatandaşlara perakende şeklinde sunmaktır. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş, çalışma esasları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen bir kurumdur. Temelde Marmara Bölgesi’nin güney kısımlarını kapsayan 35.501 km2 hizmet sahası ile faaliyetlerine devam eden Uedaş, başta Bursa olmak üzere, Çanakkale, Balıkesir ve Yalova’da toplam 3 milyon civarında aboneye hizmet vermektedir. Her geçen zaman abone sayısı artmakta olan Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş, altyapısını geliştirmekte ve daha da kaliteli bir hizmet sunma anlayışı ile görev ve çalışmalarına devam etmektedir. UEDAŞ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Uedaş, üstün hizmet kalitesi ve müşterilerine değer veren çalışma prensipleri ile sektörde faaliyetlerine devam eden ve enerji üzerine çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Abonelerinin aradığı zaman ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile Uedaş müşteri hizmetleri uzman personel kadrosu ile faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak, enerjinin kesintisiz ve verimli bir şekilde abonelerine dağıtımını temel alan Uedaş, ulusal ve uluslararası yasalara da saygı gösteren bir firma olması ile sektörde adını duyurmuştur. Öneri, istek ve şikayetlerinizi UEDAŞ müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Uedaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde müşteri hizmetlerinde kaybedilen onlarca dakikalar için Uedaş harekete geçip bu konuya çözüm yolu bulmayı amaçlamıştır. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firma, Uedaş Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak için sesli yanıt sistemini devreye sokmuştur. Alo 186 ‘yı yedi gün 24 saat boyunca istediğiniz herhang, bir zaman diliminde arayabilir ve yapacağınız işlemi birkaç kelime ile sesli yanıt sistemine aktardığınız takdirde sistem sizi beklememeniz için sorununuz ile ilgilenecek en yetkili birime dakikalar içinde aktaracaktır.

Uedaş Şikayet Hattı

Müşterilerine sunduğu kaliteli ve emsalsiz hizmeti ile bilinen Uedaş, karşılaşılan problemler ya da merak ettiğiniz sorular ile ilgili olarak Uedaş Şikayet Hattını devreye sunmuştur. Bu hat ile birlikte sadece şikayet yönetimi ele alınmamış, siz değerli kullanıcıların öneri, istek ve talepleri doğrultusunda bizlerle paylaşacağınız özgün fikirlerinizin toplanıldığı bir havuz olmayı başarmıştır.

UEDAŞ çağrı merkezini arayarak anlık olarak kesinti/arıza bildiriminde bulunabilir, planlı ve anlık arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi hızlıca iletebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Genel Müdürlük
Telefon Numarası: +90 224 600 00 00
Fax Hattı: +90 224 271 65 00
E Posta Adresi: halklailiskiler@uedas.com.tr
Adres: Çırpan Mah. Stadyum Cad. No: 40 Osmangazi / BURSA

UEDAŞ’ın web sitesi aracılığıyla, evrak sorgulama sistemine ve otomatik sayaç sorgulama sistemine kolayca ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Belirtilen bağlantılar aşağıda verilmiştir.

Ayrıca UEDAŞ web sitesinde bulunan ‘Sizi Dinliyoruz’ kısmında bulunan formda tüm istek görüş, öneri, sorun şikayetlerinizi anında bildirebilir hızlıca geri dönüş alabilir; anlık arıza bildirimlerinizi bildirim formundan yapabilir arızanın hızlı çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

UEDAŞ Arıza Bildirimi

UEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

UEDAŞ Sizi Dinliyoruz İletişim Formu

UEDAŞ Sokak Lambası Şikayet Bildirimi

UEDAŞ Otomatik Sayaç Sistemi

UEDAŞ Evrak Sorgulama

Arama Terimleri: uedaş iletişim bilgileri, uedaş telefon no, uedaş irtibat tel, uedaş canlı destek, uedaş müşteri temsilcisi, uedaş şikayet hattı, uedaş müşteri hizmetleri numarası, uedaş çağrı merkezi numarası, uedaş iletişim numarası, uedaş çağrı merkezi, uedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap