UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

UEADAŞ (Uludağ Elektirik Dağıtım A.Ş.) 2010 yılında kurulan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da tüm il ve ilçe merkezlerine perakende olarak satışını yapan elektrik dağıtım firmasıdır.

UEDAŞ çağrı merkezini arayarak anlık olarak kesinti/arıza bildiriminde bulunabilir, planlı ve anlık arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi hızlıca iletebilirsiniz.

UEDAŞ’ın web sitesi aracılığıyla, evrak sorgulama sistemine ve otomatik sayaç sorgulama sistemine kolayca ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Belirtilen bağlantılar aşağıda verilmiştir.

Ayrıca UEDAŞ web sitesinde bulunan ‘Sizi Dinliyoruz’ kısmında bulunan formda tüm istek görüş, öneri, sorun şikayetlerinizi anında bildirebilir hızlıca geri dönüş alabilir; anlık arıza bildirimlerinizi bildirim formundan yapabilir arızanın hızlı çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

UEDAŞ Arıza Bildirimi

UEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

UEDAŞ Sizi Dinliyoruz İletişim Formu

UEDAŞ Sokak Lambası Şikayet Bildirimi

UEDAŞ Otomatik Sayaç Sistemi

UEDAŞ Evrak Sorgulama

Arama Terimleri: uedaş iletişim bilgileri, uedaş telefon no, uedaş irtibat tel, uedaş canlı destek, uedaş müşteri temsilcisi, uedaş şikayet hattı

Cevapla