Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Kuba Motor çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Kuba Motor ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Kuba Motor Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuba Motor, Türkiye’de uzun yıllardır tercih edilen bir motor markasıdır. Üretimi Türkiye’de Türkler tarafından yapılsa da motora ait parçalar Çin’den temin edilmektedir. Bu durum da üretilen motorların Çin menşeili olarak piyasaya sunulmasına neden olmaktadır.

2004 yılında ilk motorsikleti ithal ederek sektöre giren Kuba Motor, her sene kendini daha da geliştirerek 2007 yılında artık kendi motorsikletini üretmeye başlamıştır. 11 yıldır motorsiklet üreten firma, Türkiye’de hala aktif olarak ilgi odağı olmaya devam ediyor. Firmanın yeni üretimlerinden olan spor modelleri de bir çok kişi tarafından beğenilerek tercih ediliyor.

Kurucusu olan Bekir Müjdeci, yedi yaşında sakız satarak ticaret hayatına başlamıştır. Şimdilerde dünya devi olan Kuba Motor’u yönetmekle meşgul olan Müjdeci, aynı zamanda şirketin kurucusudur.

Kuba Motor, Çin parçalarıyla yapılan Türk malı motorsiklettir. Firma için Çin ve Türk ortaklığı demek oldukça doğru bir tespit olacaktır. Fakat firmanın yerli üretim yaptığını ve resmi kayıtlarında da bunları göz önünde bulundurduğunu unutmamak gerekir. Kuba Motor aynı zamanda Türkiye’nin yerli üretim yapan ilk motor firmasıdır.

Son dönemlerde Kuba Motorun cirosu 60 milyonun üzerine çıkmış olmakla beraber, firmanın bu başarısı televizyon programlarında örnek teşkil etmiştir.

Rks ve Benelli firmalarıyla da ortaklık kurmayı başaran Kuba Motorun, Türkiye’nin en büyük Organize Sanayilerinden olan Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde 35.000 metrekare kapalı alanda yıllık 120.000 adet motorsiklet üretim kapasitesi olan, 2004 yılından bu yana hizmet veren, kurulduğu günden bugüne kadar sektörüne yön vermeyi başarmış olan lider motorsiklet markalarından biridir.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan 300 üzeri bayisi ve 400 üzeri servisi olan her geçen yıl %30 oranında büyüme gösteren Kuba Motor, 2011 yılından bu yana Türkiye genelinde en fazla motorsiklet üreten ve pazarlayan motorsiklet firması ünvanını kazanmış ve zirvedeki yerini korumuştur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, herkesin bütçesine uygun şekilde ürettiği ürünlerle, Türkiye’deki tüm sanayi ve servislerine gerçekleştirdikleri dağıtımlarının daha hızlı gerçekleşmesini sağlamışlardır

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 342 357 06 66

Kuba Motor Mail Adresi
info@kubamotor.com

Kuba Motor Faks Numarası
+90 342 357 06 20
+90 342 357 06 21

Kuba Motor Adres
4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 Nolu Cadde N:14 ŞehitKamil/GAZİANTEP

Arama Terimleri: kuba motor çağrı merkezi, kuba motor iletişim, kuba motor müşteri hizmetleri, kuba motor telefon numarası, kuba motor şikayet hattı, kuba motor müşteri hizmetleri numarası, kuba motor şikayet

2 Yorum

  1. Yunus şen 19 Ocak 2023
  2. Diyar ata 11 Mart 2023

Yorum Yap