Creavit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Creavit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Creavit çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Creavit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Creavit şikayet hattına erişebilirsiniz. Creavit müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Creavit Çağrı Merkezi Numarası

Creavit, 1960 yılından bu yana hizmet veren ve banyo mobilyaları satışı yapan bir markadır. Bu marka 62 senedir adını duyurmaya devam etmekte ve çıktığı ilk zamandan beri kalitesi ile de banyo mobilyaları denince akla gelen ilk markalardan biri olmaktadır. Bu gibi markaların kalıcılık sağlaması, müşteri memnuniyetine verdikleri önem ve bu amaç ile yapmış oldukları çalışmalar sayesinde olmaktadır. Bu nedenle de müşterilerin marka, personeller ve almış oldukları hizmeti değerlendirmeleri, markanın kendini geliştirmesi aşamasında firmaya yardımcı olmaktadır. Bu değerlendirmeler hem müşteri hizmetleri aracılığı ile hem de internet siteesi üzerinde yer alan iletişi kanalları üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Markanın merkez üretim tesislerine ulaşmak için 0372 535 51 30 numarasını kullanarak her türlü sorunuzu iletebilirsiniz. Markanın Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Bu nedenle firma ile irtibata geçerken size en yakın bölgenin telefon numarasına ulaşmanız hem sizin hem de firmanın açısından daha rahat olacaktır. Firmanın sahip olduğu şubelere ait çeşitli yerlerde bölge müdürlükleri bulunmaktadır ve bu bölge müdürlükleri kendi bölgelerini kapsayan şubeler ile alakalı her türlü sorundan sorumludur. Müşteriler bu müdürlüklere her türlü yardım ve şikayet için giderek firma ile iletişime geçebilir.

Creavit çağrı merkezi numarası 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Müşteri Hizmetleri Numarası

0372 535 51 30 telefon numarası üzerinden firma hakkındaki her türlü görüşünüzü rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları da bu yolla müşteri hizmetlerine sorarak kısa süre içerisinde sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, çalışma saatleri içerisinde bulunan yoğunluğa da bağlı olarak aramalarınıza en kısa süre içerisinde cevap vererek sormak istediğiniz sorulara cevap vermekte, firma ya da personeller ile alakalı her türlü sorununuzu da çözüme kavuşturmaktadır. Burada belirtilmiş olan numara haricinde internet sitesi üzerinden de bölgenize ve taleplerinize göre kullanabileceğiniz iletişim numaralarına erişmeniz mümkündür.

Creavit müşteri hizmetleri numarası 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma çalışanlarına sormak istediğiniz soruları çağrı merkezi numarası üzerinden direkt olarak ilgili birimlere sorarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişler ile alakalı herhangi bir problem yaşamanız durumunda da yine internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden firma çalışanları ile irtibat kurabilirsiniz. Her biri kendi alanında tecrübeli çalışanlar, sizlere güler yüzleri ve yeterli donanımları ile hizmet vermektedir. Siz de banyo mobilyaları satın almak için, almış olduğunuz hizmet hakkında görüş bildirmek için, vermiş olduğunuz sipariş hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ya da fiyat bilgisi için internet sitesini ziyaret edebilir, buradan sizin için gerekli olan birimlere ait iletişim bilgilerini kullanarak yetkili personellerden çalışma saatleri içerisinde destek alabilirsiniz.

Creavit müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Creavit Şikayet Hattı

Müşterilerin almış oldukları hizmeti değerlendirmesi, hem müşterinin memnuniyeti ve şikayetlerini dile getirebilmesi açısından hem de firmanın eksik ya da hatalı olduğu konuların farkına varığ kendini geliştirirken bu hususlara daha çok dikkat etmesi açısından çok önemlidir. Müşteriler, almış oldukları hizmeti firmanın kendine ait bulunan internet sitesi üzerinden değerlendirmesi mümkündür. Bunun için creavit.com.tr sitesine girerek üst kısımda yer alan seçenekler arasından iletişim kısmının tıklanması gerekmektedir. Daha sonra önünüze çıkan sayfa üzerinde sol kısımda pek çok iletişim kanalı ve bunlara ait detaylı bilgi bulunmaktadır. Almış olduğunuz hizmeti değerlendirmeniz için bu seçenekler arasında en alt kısımda yer alan müşteri memnuniyeti anketine tıklayarak karşınıza gelen anketi eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Bu anket çok kapsamlı bir anket olup her türlü görüşünüzü belirtmenize imkan verilmektedir. Bunun haricinde müşteri hizmetleri numarası üzerinden de her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi ilgili birimlere iletmeniz mümkündür.

Creavit şikayet hattı 0372 535 51 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Creavit müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Creavit şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Creavit Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0372 535 51 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Creavit çağrı merkezi numarasına 0372 535 51 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Çanakcılar Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Gökçebey, 67670, ZONGULDAK
E-Posta : info@creavit.com.tr
Telefon : 0372 535 51 30

Arama Terimleri: Creavit iletişim bilgileri, Creavit telefon no, Creavit irtibat tel, Creavit canlı destek, Creavit müşteri temsilcisi

Yorum Yap