Halk Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Kitabevi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Halk Kitabevi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Halk Kitabevi şikayet hattına erişebilirsiniz. Halk Kitabevi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Halk Kitabevi Çağrı Merkezi Numarası

Okumak tüm insanlara hangi yaşta olursa olsun çok şey kazandıran olguların başında geliyor. Kişisel gelişim noktasında çok ciddi önem arz eden kitaplar bulunuyor. Nitekim teknolojinin de gelişmesi ile insanlar artık kitapçılara giderek kitap almak yerine internet üzerinden kitap satışı yapan yerlerden kitap alımına gidiyorlar. İşte onlardan bir tanesi de Halkkitabevi’dir. Üstelik sadece bu elektronik ticaret platformu kitap satışı yapmıyor. Ajanda, defter, hobi setleri ve çocuklara özel ürünleri de satıyorlar. Yani kapsamları son derece geniştir. İstanbul menşeili olan bu kitapevinin çağrı merkezi numarası da doğal olarak buradan alışveriş yapmak isteyenlerin merak ettiği bir numaradır.

Halk Kitabevi çağrı merkezi numarası 0212 975 21 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Kitabevi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir kitap almak için güvenilir alışverişin doğru noktası olan bu kitapevinin müşteri hizmetleri numarası nedir diye merak ediyorsanız ve o beğendiğiniz kitapları son derece uygun fiyata sipariş vermek istiyorsanız 0 212 975 21 10 numarasından bilgi alabilirsiniz.  Bu numara hafta içi her gün mesai saatleri içinde aranarak müşteri temsilcisi ile görüşülerek doğrudan bu kanalla sipariş verilmesi mümkündür. Elbette sipariş dışında diğer konularda da görüşme yapılması ve alınacak olan ürünler ile ilgili bu numara üzerinden bilgi alınması mümkündür.

Halk Kitabevi müşteri hizmetleri numarası 0212 975 21 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Kitabevi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer burada çalışan bir kişi ile görüşmek istiyorsanız o zaman bu firmaya direkt bağlanma için öncelikli olarak üstte verilen numarayı aramanız gerekir. Bunun akabinde eğer görüşeceğiniz kişinin dahili hattını biliyorsanız o zaman o numarayı tuşlamanız gerekir. Yok eğer görüşeceğiniz kişinin dahili numarasını bilmiyor iseniz o zaman santral operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin ismini vermeniz yeterlidir.

Halk Kitabevi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 975 21 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Kitabevi Şikayet Hattı

Bu firmanın şikayet hattı numarası da son derece merak ediliyor. Burada kişiler siparişlerinin gecikmesi, yanlış kitap gelmesi, gelen kitapta yırtık, eksik sayfa bulunması vb. durumlarda doğrudan ne zaman böylesi bir sorun yaşarsa ve şikayet etmek ister ise o zaman WhatsApp numarası olan 0 530 762 8793 numarasını arayabilir. Sürekli olarak buradan yaşanan sorunlar ile görüşülmesi mümkündür. İlgili firma yetkilisi size anında çözüm üreterek geri dönüş sağlayacak ve şikayet konunuz en kısa zamanda giderilecektir.

Halk Kitabevi şikayet hattı 0212 975 21 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Halk Kitabevi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Halk Kitabevi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Halk Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 975 21 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Halk Kitabevi çağrı merkezi numarasına 0212 975 21 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Rami Cuma Mah. Topçu Hasan Sokak. No:7/A EYÜPSULTAN / İSTANBUL

İletişim Telefon Numarası : 0212 975 21 10

Whatsapp İrtibat Hattı : +90 530 762 87 93

Arama Terimleri: Halk Kitabevi iletişim bilgileri, Halk Kitabevi telefon no, Halk Kitabevi irtibat tel, Halk Kitabevi canlı destek, Halk Kitabevi müşteri temsilcisi, Halk Kitabevi şikayet hattı, Halk Kitabevi müşteri hizmetleri numarası, Halk Kitabevi çağrı merkezi numarası, Halk Kitabevi iletişim numarası, Halk Kitabevi çağrı merkezi, Halk Kitabevi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap