Kontur Turizm şikayet hattı, Kontur Turizm müşteri hizmetleri numarası, Kontur Turizm çağrı merkezi numarası, Kontur Turizm iletişim numarası 

Kontur Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kontur Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kontur Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Yüksek standartlı olarak kaliteli hizmet verme amacı ile kurulan firma misyon olarak sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı benimsemiştir. Çalışanlarının tatmininin yanında da moral değerlerini arttırmak isteyen firma hem müşteri hem de çalışan odaklı olarak çalışmaktadır.

Çalışanlarının ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyet ve tatminleri gibi konularda en iyilerden olma vizyonuna sahip olan ve sektöründe önemli bir yer edinen firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Güvenli ve rahat yolculuk imkânı için gerekli olan bütün tedbirleri alarak kendini yenileme konusunu kalite politikası olarak benimseyen firma tim bu sebeplerle oldukça talep görmektedir.

Kontur Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olarak kara yolu insan taşımacılığında en iyiye ulaşmayı hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için gerekenleri yapan firma birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İlişkilerinde saygılı ve içten davranarak daima adaletli, açık ve dürüst bir yapı içinde müşterilerini mutlu etmek amacıyla hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kontur Turizm müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kontur Turizm olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kontur Turizm ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kontur Turizm çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kontur Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 40 42

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kontur Turizm çağrı merkezi numarasına 444 40 42 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Numaraları: 444 40 42

E-posta: info@kontur.com.tr

Adres: Konya Otobüs Terminali

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kontur Turizm iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kontur Turizm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kontur Turizm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kontur Turizm iletişim bilgileri, Kontur Turizm telefon no, Kontur Turizm irtibat tel, Kontur Turizm canlı destek, Kontur Turizm müşteri temsilcisi, Kontur Turizm şikayet hattı, Kontur Turizm müşteri hizmetleri numarası, Kontur Turizm çağrı merkezi numarası, Kontur Turizm iletişim numarası

One Response

  1. Mehmet nur 26 Haziran 2023

Yorum Yap