SunExpress Müşteri Hizmetleri Numarası

SunExpress Müşteri Hizmetleri Numarası

SunExpress müşteri hizmetleri numarası 444 0 797 nolu telefon üzerinden iletişime geçerek SunExpress çağrı merkezi hakkında bilgi alabilir ve SunExpress şikayet konusunda destek talebinde bulunabilirsiniz. SunExpress müşteri hizmetleri direk bağlanma için 444 0 797 nolu iletişim telefonu arayabilirsiniz.

SunExpress Müşteri Hizmetleri Numarası

SunExpress, 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak girişimi ile kurulmuştur. Türkiye, Antalya merkezli olan şirket hem uçak içi kabin personeli hem de havalimanı yer personeli ve ürün hizmet kalitesi nedeniyle 3 Yıldızlı Serbest Havayolu Sertifikasına sahip bir havayolu şirketidir. Ürün kalitesine, yiyecek ve içecekler, koltuklar ve temizlik dahildir. Birçok Anadolu kentinden Avrupa’ya, direkt uçuşları bulunmaktadır. Türkiye Avrupa arasında, çok sayıda aktarmasız uçuş gerçekleştirmektedir. Havayolu şirketinin, öncelikle rezervasyon ile ilgili sorularda 7/24 ulaşılabilecek müşteri hizmetleri numarası 444 07 97’dir. Ayrıca, havayolu şirketine, 0 541 444 07 97 Whatsapp hattı üzerinden de ulaşılabilmektedir.

SunExpress müşteri hizmetleri numarası 444 0 797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SunExpress Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kendisini daima kaliteli hizmet vermeye adamış bu havayolu şirketi filosu, Avrupa’da bulunan en modern ve güvenilir filolardan birisidir. Sahip olduğu uçaklar, Boeing 737 modeldir. Emniyet açısından, uçakların daima bakımları yapılmaktadır. Periyodik uçak bakım işlemleri, şirketin kendi uzman teknik ekibinin yanı sıra Türk Hava Yolları ve Lufthansa teknik ekibi ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında, filonun uçak kabinleri, yolcuların ihtiyaçları göz önüne alınarak ve düşünülerek özel tasarlanmıştır. Her türden sorun, soru, öneri ve şikâyet için havayolu şirketinin müşteri hizmetlerine, 444 07 97 ve 0 541 444 07 97 numaralardan direkt bağlanılabilmektedir.

SunExpress müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SunExpress İletişim Numarası

Your Benefits sadakat programı ile üye olanlara, puan ve hediye uçuş avantajı sunan havayolu şirketi, gerçekleştirilen 10 uçuşa bir defa ücretsiz uçuş hakkı tanımaktadır. Hak kazanılan bu ücretsiz biletin geçerlilik süresi 3 yıldır. Ek hizmetler satın alınarak kazanılan puanlar ile de istenilen koltuk rezerve edilebilmekte ve 20 kilograma kadar ek bagaj hakkı kazanılmaktadır. Tanıdıklarını ve çevresindekileri Your Benefits’e davet edenler de ek puan kazanabilmektedir. Aynı zamanda şirket, her rezervasyona Payback puanı toplama fırsatı sunmaktadır. Bu puanlar ile yolcular, büyük promosyon ve avantajlardan faydalanabilmektedir. Havayolunun, haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim numarası, 444 07 97’dir. Whatsapp iletişim numarası ise 0 541 444 07 97’dir.

SunExpress çağrı merkezi numarası 444 0 797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SunExpress Telefon Numarası

Havayolu şirketi, uçuş esnasında yolcularının tabletlerini, dizüstü bilgisayarlarını ve akıllı cep telefonlarını uçuş modunda iken Wi-Fi ağına bağlayarak uçak içi eğlence sisteminden yararlanmasına olanak tanımaktadır. Böylece yolcular, kendilerine sunulan birçok bilgiye ve eğlence dünyasına erişebilmektir. Daima yenilikçilik ilkesi ile hareket eden şirket, sanal gerçeklik gözlükleri hizmeti sayesinde uçak içi eğlenceyi farklı boyutlara taşımaktadır. Televizyon dizileri, güncel filmler, belgeseller ve meditasyon için rahatlama kliplerinden herhangi birisini seçebilirsiniz. Çocukların sıkılmaması için de uçak içi eğlence hizmetinde çok sayıda içerik bulunmaktadır.  Havayolu şirketinin rezervasyon gibi veya rezervasyona ek hizmet eklemek gibi konularda ve daha birçok konuda, öneride ve şikâyette iletişime geçilebilecek telefon numaraları, 444 07 97 ve 0 541 444 07 97’dir.

SunExpress telefon numarası 444 0 797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SunExpress Şikayet

Firmanın şikayet hattını arayarak destek talebiniz konusunda çözüm yolları arayabilir ve konu ile ilgili detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. SunExpress sitesine erişim sağlamak için aşağıda belirtilen linki kullanabilir ve işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayet konusunda oldukça hassas davranan firma ile iletişime geçmek için belirtilen iletişim kanallarından birini kullanabilirsiniz. Deneyimlerinizi paylaşabilmek adına yorumlarla katkıda bulunabilir diğer kullanıcılara önerilerde bulunabilirsiniz. Memnuniyetinizi yorum yaparak paylaşıp firmanın hizmetinden yararlanmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz. Çağrı merkezi sitesi olarak firmaya ait iletişim bilgilerini aşağıdaki link üzerinden sizlerle paylaşıyoruz.

Siteye erişim yapmak isterseniz buradaki SunExpress çağrı merkezi linkini kullanabilirsiniz.

SunExpress şikayet hattı 444 0 797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 797

Arama Terimleri: SunExpress iletişim bilgileri, SunExpress telefon no, SunExpress irtibat tel, SunExpress canlı destek, SunExpress müşteri temsilcisi

Yorum Yap