Emay İletişim Reklam Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu Şikayet Hattı

Emay İletişim Reklam Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu

Emay İletişim Reklam çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emay İletişim Reklam müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Normalde taşıma ve kargolama gibi işlemlerle meşgul olan firma bunun dışında da birçok gönderide karşımıza çıkmaktadır.

Bütün ürünlerini uygun fiyatlarla güvenilir ve hızlı bir şekilde sunmayı hedefleyen bir firmadır. Ürünlerini sizlere ulaştırmak amacıyla açılmış olup satışlarını gerçekleştirmektedir. Sizlerde sipariş oluşturabilir ve siparişlerinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Her ihtiyaca göre hazırlanmış paketleri istediğiniz zaman rahatlıkla sipariş verebilir ve teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizi evinize ya da iş yerinize alabilirsiniz.

Emay İletişim Reklam Çağrı Merkezi Numarası

Müşterilerine verilen siparişleri gönderen firma birbirinden farklı ürünleri ile satış yapmaktadır. Farklı kategorilerde birçok ürün ile müşterilerine hitap etmektedir. Firma bunun dışında taşıma ve kargo olarak da farklı kişilerden satılan ürünleri sizlere ulaştırmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Emay İletişim Reklam müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emay İletişim Reklam ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Emay İletişim Reklam çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Emay İletişim Reklam Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 438 27 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emay İletişim Reklam çağrı merkezi numarasına 0212 438 27 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Adres: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. T.Kent Sitesi B16 Apt. No:10 E/211 Esenler Esenler, İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Emay İletişim Reklam sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Emay İletişim Reklam iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Emay İletişim Reklam iletişim bilgileri, Emay İletişim Reklam telefon no, Emay İletişim Reklam irtibat tel, Emay İletişim Reklam canlı destek, Emay İletişim Reklam müşteri temsilcisi, Emay İletişim Reklam şikayet hattı, Emay İletişim Reklam müşteri hizmetleri numarası, Emay İletişim Reklam çağrı merkezi numarası, Emay İletişim Reklam iletişim numarası

Yorum Yap