Dermoskin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dermoskin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dermoskin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dermoskin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dermoskin şikayet hattına erişebilirsiniz. Dermoskin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dermoskin Çağrı Merkezi Numarası

Saç bakımı, cilt bakımı ve güzellik konuları kişiler için oldukça önemlidir. Bakımına önem veren kişiler bazen daha güzel görünmek için bazen de sağlıklı olmak için birçok bakım ürünleri kullanmaktadırlar. Bunların ciltte herhangi bir sorun oluşturmaması, aynı zamanda kaliteli ürünler olması oldukça önemlidir. Çünkü kalitesiz ve Sağlık Bakanlığından onaysız ürünleri kullanmak kişi sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Bilinçli olan tüketicilerin bu gibi durumlara önem vermeleri gerekir. Dermoskin 1970 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Önceleri eczacılık sektöründe faaliyet gösterse de 2007 yılından sonra kendi ürünlerini piyasaya sunmaya başlamıştır. Sağlıklı ciltler için kaliteli ürünleri üreten firma, bilimsel olarak etkinliğini ispatlamış ve dünyanın önde gelen hammadde tedarikçileri ile çalışmaları sürdürmektedir. Tüm cilt sorunlarında ve bakımlarında markanın ürünlerine rastlayabilirsiniz. Ayrıntılı detay ve merak ettikleriniz için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Dermoskin çağrı merkezi numarası 0850 303 00 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoskin Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın her cilt tipine uygun olan ürünleri dermatologlar tarafından da önerilmektedir. Kozmetik yönetmeliğine göre test ve güvenlik değerlendirilmeleri yapılarak piyasada satılmaktadır. AR-GE laboratuvarlarında kimya mühendisleri ve eczacılar çalışmaktadır. Satış öncesi ve sonrası müşterilerin sorularını da cevaplamaktadırlar. Yüzünüzdeki kırışıklıklar, akne ve leke sorunları, sivilceler, aşırı kuruluk şikayeti olanlar, saç dökülmesi sorunu yaşayanlar, saç derisinde problemi olanlar markanın ürünlerinden kullanabilirler. Ayrıca güneşten korunma ürünleri de bulunmaktadır. Yüzünüzü ve vücudunuzu özellikle yazın güneşin zararlı etkilerinden korumak için güneş koruyucu ürünleri tercih edebilirsiniz. El, yüz, tırnak, vücut bakımı ürünlerinin yanı sıra bebek bakım ürünleri de bulunmaktadır. Birçok gıda tavsiyeleri ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Ürünlerle ilgili görüşmek, istek ve taleplerinizi iletmek için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Dermoskin müşteri hizmetleri numarası 0850 303 00 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoskin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dermoskin ürünlerini birçok seçkin mağazalarda bulabilirsiniz. Firma ile direkt görüşme yapmak isteyenler hafta içi Saat 08:00-12:00 ve 13:00-17:00 arasında 0850 303 00 73 danışma hattını arayabilirler. Ayrıca internet sitesinde bulunan “size nasıl yardımcı olabiliriz” formunu oldurarak da iletişime geçebilirsiniz. Bayileri öğrenmek ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dermoskin müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 00 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoskin Şikayet Hattı

Dermoskin markasına ait olan ürünleri sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilirsiniz. Ürünlerle ilgili sıkıntılar, karşılaştığınız problemlerle ilgili şikayet oluşturabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri her türlü şikayeti değerlendirip giderilmesini sağlamaktadır.

Dermoskin şikayet hattı 0850 303 00 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dermoskin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dermoskin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dermoskin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 303 00 73

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dermoskin çağrı merkezi numarasına 0850 303 00 73 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Matilek Dış. Tic. Ltd. Şti.

Genel Müdürlük
Adres Bilgisi : Battalgazi Mah. Şark Cad. Aytop Gıda Sanayi Sitesi F BLOK No: 17 Sultanbeyli-İSTANBUL

Teknopark İstanbul ARGE Laboratuvarı
Adres Bilgisi : Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No:1 Kat 2 Ofis: 132 / 133 34906 Pendik-İSTANBUL

DANIŞMA HATTI : 0850 303 00 73

Hafta içi 08:00-12:00 ve 13:00-17:00 saatleri arasında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dermoskin iletişim bilgileri, Dermoskin telefon no, Dermoskin irtibat tel, Dermoskin canlı destek, Dermoskin müşteri temsilcisi, Dermoskin şikayet hattı, Dermoskin müşteri hizmetleri numarası, Dermoskin çağrı merkezi numarası, Dermoskin iletişim numarası, Dermoskin çağrı merkezi, Dermoskin müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap