Kılıfland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kılıfland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kılıfland çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kılıfland müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kılıfland şikayet hattına erişebilirsiniz. Kılıfland müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kılıfland Çağrı Merkezi Numarası

Firma 2014 yılından itibaren Türkiye’nin birçok noktasına telefon kılıfı ve aynı zamanda aksesuarları satışı yapan bir marka olarak hizmet vermektedir. Yalnızca kendi üzerinden değil çeşitli lider alışveriş siteleri üzerinden de ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiği bu 8 yıl içerisinde her zaman çalışmalarını bir adım ileriye taşımak için canla başla hareket etti ve halen bu kararlılıkla işlerimizi sürdürmektedir. Müşterilerine karşı verdiği tüm hizmetlerde onların mutluluğunu ve memnuniyetini göz ederek hareket etmiştir. Ürünlerde yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla kişilere ulaştırmayı başarmıştır. Aynı zamanda çağrı merkezi numarası ile müşterilerine aldıkları hizmetler hakkında anında bilgi verebilmektedir.

Kılıfland çağrı merkezi numarası 0850 304 04 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfland Müşteri Hizmetleri Numarası

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana yüzbinlerden fazla müşterisine çeşitli telefon kapları ve aksesuarlarını sunmuş aynı zamanda kendi üretimleri ile de müşterilerin beğenilerine ve tercihlerine göre yeni ürünler ortaya koymuştur. Bu ürünleri ilk başlarda çeşitli alışveriş sitelerinde müşterileri ile buluşturmaktayken son dönemlerde ise doğrudan kendi sitesi üzerinden yoğun bir şatış ağı kurmuştur. Sattıkları ürün skalası oldukça geniş bir şekilde müşterileri karşılamaktadır ve bu doğrultuda müşterilerinin tercihlerini takip ederek kendi üretimlerinde daha çok tercih edilen ürünler ortaya koymayı başarmıştır. Bu ürün hizmetleri hakkında herhangi bir şekilde kişilerin sorunları veyahut soruları olursa müşteri hizmetleri tam olarak saydığımız durumlar için hizmet sağlamaktadır. Çalışma saatleri içerisinde müşteriler çok kolay bir şekilde hizmet alabilmektedir.

Kılıfland müşteri hizmetleri numarası 0850 304 04 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfland Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürünler hakkında daha önceden satın almış kişiler genellikle iyi yorumlar ortaya koymaktadır. Aynı zamanda her geçen gün ürün kalitesini ve tasarımlarını daha iyi bir noktaya getiren Kılıfland markası, müşterilerin daha iyi kullanım deneyimi elde edebilmeleri için çalışmaktadır. Eğer firma hakkında bazı sorularınız varsa bunu müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak operatöre iletebilmektesiniz.

Kılıfland müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 304 04 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfland Şikayet Hattı

Şikayet hattı, haftanın her günü belirli mesai saatleri içerisinde firmanın müşterilerine hizmet vermektedir. Bu doğrultuda kişiler, ürünler hakkında geri dönüşlerden firma üzerindeki şikayetlere kadar birçok kişiyi doğrudan çalışan ekibe aktarabilmektedir. Hem kendilerine bir çözüm bulabilirken aynı zamanda daha sonraki hizmetler için de bir ışık olmaktadırlar.

Kılıfland şikayet hattı 0850 304 04 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kılıfland müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kılıfland şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kılıfland Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 304 04 45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kılıfland çağrı merkezi numarasına 0850 304 04 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Telefon Numarası : 0312 230 63 64

Adres İletişim Bilgisi : Strazburg Caddesi 26/2 Çankaya Ankara

E-posta Adres Bilgisi : info@kilifland.com

Müşteri destek hattı : 0850 304 04 45 (Whatsapp)

Arama Terimleri: Kılıfland iletişim bilgileri, Kılıfland telefon no, Kılıfland irtibat tel, Kılıfland canlı destek, Kılıfland müşteri temsilcisi, Kılıfland şikayet hattı, Kılıfland müşteri hizmetleri numarası, Kılıfland çağrı merkezi numarası, Kılıfland iletişim numarası, Kılıfland çağrı merkezi, Kılıfland müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap