Doremusic Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doremusic Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doremusic çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Doremusic müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doremusic şikayet hattına erişebilirsiniz. Doremusic müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doremusic Çağrı Merkezi Numarası

Doremusic, 1993 yılında İzmir’de kurulmuş olan ve çeşitli müzik aletlerinin satışını yapan bir firmadır. İzmir’de başlayan serüvenlerine kısa sürede dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü yaparak devam etmişlerdir. Günümüzde ise Türkiye’de müzik enstrümanları sektöründe lider konuma gelmeyi başarmıştır.

Firmadan aldığınız bir ürünle ilgili sorun yaşamanız durumunda ya da bilgi almak isterseniz firma ile iletişim kurabileceğiniz birden fazla iletişim kanalı bulunmaktadır. İlk olarak online sipariş ve destek hattına ulaşabilmek için 0850 955 77 77 telefon numarasını arayabilirsiniz. Hafta içi 09.00-18.00, hafta sonu ise 09.00-13.00 saatleri arasında bu numarayı arayabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz. Merkez ofis ile iletişime geçmek isterseniz hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 955 77 77 numaralı telefonla irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal satış birimi ile iletişime geçmek isterseniz de aynı çalışma saatleri arasında aynı telefon numarasını kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz.

Toptan satış birimi ile iletişime geçmek isterseniz hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0232 463 00 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca firma resmi web sitesinde iletişim bölümünde müşterilerin hızlı bir şekilde destek alabilmelerini sağlamak amacıyla iletişim ve destek bölümü oluşturmuştur. Bu bölümde bulunan ihtiyacınız olan desteğin yazdığı kutucuğa tıkladığınızda ilgili birimin whatsapp konuşmasına yönlendirilmektesiniz. Bu sayede whatsapp üzerinden dilediğiniz konu ile ilgili işinde uzman çalışanlar ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan desteği temin edebilirsiniz.

Doremusic çağrı merkezi numarası 0850 955 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doremusic Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde Türkiye’de birçok ilde firmaya ait mağaza bulunmaktadır. Firma bünyesinde bulundurduğu tüm ürünlerin Türkiye distribütörü ve aynı zamanda da ithalatçısıdır. Firmanın ürünlerine online satış mağazasından ulaşabileceğiniz gibi Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazalarına giderek de ulaşabilirsiniz. Firmanın İstanbul’da 17, Ankara’da 3, İzmir’de 5, Bodrum, Adana, Gaziantep, Antalya, Samsun ve Bursa’da toplamda 31 perakende mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda bu illerde 600’den fazla bayisi de bulunmaktadır.

Firma ile herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bunu yapabilmeniz için birden fazla iletişim kanalı oluşturulmuştur. İlk olarak ürünler hakkında teknik bilgi almak, satış ve müşteri desteği hizmetinden faydalanmak, sipariş ve kargo takibi ile ilgili dilediğinizi dile getirmek, şikayet ve öneriniz varsa söyleyebilmek için 0850 955 77 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hafta içi 09.00-18.00, hafta sonu ise 09.00-13.00 saatleri arasında bu numarayı arayarak dilediğiniz konuda işinde uzman kişiler ile görüşme yapabilirsiniz. Merkez ofis ve kurumsal satış birimi ile iletişime geçmek isterseniz aynı numarayı hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Toptan satış birimi ile iletişime geçmek için hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0232 463 00 55 numaralı telefonu arayarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Ayrıca firmanın resmi web sitesinde müşterilerin hızlıca ilgili konu için irtibat kurması amacıyla iletişim ve destek bölümü oluşturulmuştur. Bu bölümdeki kutucuklarda ihtiyacınız olan konuya tıkladığınızda whatsappa yönlendirileceksiniz. Böylelikle whatsapp üzerinden sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Doremusic müşteri hizmetleri numarası 0850 955 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doremusic Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma “kargo değil biz taşıyoruz” sloganı ile 2020 yılında daha hızlı bir teslimat sunabilmek için DORE XPRESS’i müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Şu anda Türkiye’de bulunan 35 şehre kendi araçları ve ekipleriyle ürün teslimatı yapmaktadır.

Firma aynı zamanda ülkemizde yapılan birçok etkinliğe ve müzisyenlere sponsor olarak kalitesini ortaya koymaktadır.

Doremusic müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 955 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doremusic Şikayet Hattı

Firma birçok ünlü markanın distribütörlüğünü yapması sayesinde sektörde öncü konuma yerleşmeyi başarmıştır. Türkiye’de bulunan tüm konservatuar, müzik fakültesi, güzel sanatlar lisesi, askeri kurumlar ve diğer birçok kurumun tedarikçisi olma rolünü üstlenmiştir.

Doremusic şikayet hattı 0850 955 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Doremusic müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Doremusic şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doremusic Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 955 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Doremusic çağrı merkezi numarasına 0850 955 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dore Müzik Aletleri Ticaret Limited Şirketi
Adres : Gazi Bulv. No:93/B Basmane Konak/İzmir
Telefon : 0850 955 77 77

Arama Terimleri: Doremusic iletişim bilgileri, Doremusic telefon no, Doremusic irtibat tel, Doremusic canlı destek, Doremusic müşteri temsilcisi

Yorum Yap