Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Arzum, 1966 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Elektronik ev aletleri sektöründe öncü firmalar arasında gelmektedir. Azerbeycan, Almanya, Irak ve İran başta olmak üzere toplamda 25 ülkeye ürünlerini ihracat etmektedir.

Gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, ütü, temizlik, kişisel bakım, okka, çeyiz paketleri gibi kategorilerde 300’den fazla ürün çeşitliliği bulunan Arzum, gelişen teknolojiye göre ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Bugüne kadar en değerli elektrikli ev aletleri olma amacıyla hıza gelişip büyüyen Arzum, Türkiye’de en çok kullanılan markalar arasında ilk 10’a girmekte 10 milyondan fazla ürün kullanıcısı bulunmaktadır.

Arzum’un 444’lü  bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Arzum satış noktasını, size en yakın teknik servisi öğrenebilir, satın aldığınız ürünle ilgili yaşadığınız problemi Arzum müşteri temsilcisiyle paylaşabilir; soru, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan link aracılığıyla iletişim formundan da Arzum’la iletişime geçebilirsiniz.

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 800

Arzum İletişim Formu

Arama Terimleri: arzum iletişim bilgileri, arzum telefon no, arzum irtibat tel, arzum canlı destek, arzum müşteri temsilcisi, arzum şikayet hattı

10 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla