Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samuray Sport Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samuray Sport çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Samuray Sport şikayet hattına erişebilirsiniz. Samuray Sport müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samuray Sport Çağrı Merkezi Numarası

Uzak doğudan aldığımız disiplin alçak gönüllük ve devamlılık gibi meziyetlerle başladığımız bu yolculuğun temelleri 1989 yılına dayanmaktadır. 18m2’lik ilk mağazamızı açarken ki heyecanımızı halen korumaktayız. Günümüzde ise spor kuruluşlarına gerek yurt içi gerek yurt dışı takımlara ekipman sağlamakta, birçok dünya markasının bayiliklerini yapmaktayız. Her geçen gün kendini yenileyen Samuray Sport firmamız geçmişten almış olduğu kültürü, güncel teknolojiyle harmanlayarak sizler için en iyi olanaklar sunmakta büyük bir gayret sarf etmekte. Firmamız sizleri hiçbir şekilde mağdur olmanızı istemez bu sebeple herhangi bir şikayetiniz olursa bize bildirmenizi istiyoruz. Herhangi iade veyahut geri değişim talebiniz için müşteri hizmetleri ekimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Samuray Sport çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Samuray Sport Müşteri Hizmetleri Numarası

2005te Kocaeli spora nike ürün bayiliğiyle  başladığımız bu gelişmemize, diğer takımlara forma ve ekipman tedariği sağladık.  İzmirde açtığımız o küçük mağazamız sonrasında çevre illerde de mağazalar açmakla büyüme hedefimize aynı heyecanla devam ettik. Hizmet ağımızı daha fazla geliştirmek adına 2016 yılında yerli ve seri üretime başladık. Bugün itibariyle Samuray Sport olarak 15 mağazamızla sizlere en özel hizmetleri vermekteyiz. İşte hizmet verdiğimiz illerden bazıları: Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bursa, Düzce, Çorlu, Zonguldak, Afyon.. Ünlü markaları da dahil ettiğimiz, nike adidas puma vb gibi, firmamız günden güne ciddi hızla büyümekte.

Siz değerli müşterilerimize en özel fırsatları sunmak adına 15 mağazamız online sitemiz üzerinden ayrıca watsapp ve instagram yoluyla da bizlere ulaşabilir, ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Bize şikayet, dilek ve tüm sorularınızı sormak için 0850 2224448 telefon numaramızı arayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Samuray Sport Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her türlü sıkıntınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Samuray Sport olarak amanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz, bu sebeple bizleri aradığınızda arama talebinize uygun numarayı tuşlayarak daha kısa yoldan isteğinize ulaşabilirsiniz. 08502224448 nolu numarayı çevirip 6yı tuşlayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, ya da bekleyip operatöre bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Samuray Sport müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Samuray Sport Şikayet Hattı

Dilerseniz www.samuraysport.com internet sitemize girip ad soyadı departman ve mesajınız boşluklarını doldurarak canlı bağlantı desteği alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Samuray Sport müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Samuray Sport şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samuray Sport Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Samuray Sport çağrı merkezi numarasına 0850 2224448 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Sanayi Mah. Çarşı Yapı AVM D Blok No:5 İzmit / KOCAELİ

E-Posta: destek@samuraysport.com

Telefon: 0 850 222 444 8

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Samuray Sport iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Samuray Sport sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Samuray Sport iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Samuray Sport iletişim bilgileri, Samuray Sport telefon no, Samuray Sport irtibat tel, Samuray Sport canlı destek, Samuray Sport müşteri temsilcisi, Samuray Sport şikayet hattı, Samuray Sport müşteri hizmetleri numarası, Samuray Sport çağrı merkezi numarası, Samuray Sport iletişim numarası, Samuray Sport çağrı merkezi, Samuray Sport müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap